Przykra niespodzianka i porażka BSF z Red Dragons Pniewy – ZDJĘCIA, skrót WIDEO

-

Będący faworytem, ale zmęczony ostatnimi ciężkimi pojedynkami, zespół BSF przegrał w niedzielę na własnym parkiecie z zajmującą przed tym meczem 9. miejsce drużyną Red Dragons Pniewy. Bohaterem spotkania okazał się Brazylijczyk Yvaaldo Gomes, który zdobył trzy gole, w tym tego ostatniego zapewniającego zespołowi zwycięstwo.

Gospodarze, choć od początku mieli lekką przewagę, to na przerwę schodzili tylko ze skromnym prowadzeniem 1:0. Przez pierwsze 10 minut drugiej połowy żaden z zespołów nie potrafił trafić do bramki, za to potem w kolejnych 10 minutach padło aż 6 goli…

Najpierw Smoki wyrównały na 1:1, ale minutę później kapitan bochnian Sebastian Leszczak ponownie wyprowadził zespół na prowadzenie (była to jego 150. bramka w Ekstraklasie). Wkrótce jednak ekipa z Pniew wyrównała i zrobiło się 2:2.

BSF chciał w tym meczu grać o pełną pulę, więc rozpoczął ataki z wycofanym bramkarzem, ale niestety to ryzyko nie opłaciło się, bo po stracie i strzale gości z własnej połowy do pustej bramki, to Red Dragons wyszli na prowadzenie.

Dalsza gra w przewadze przyniosła już jednak odpowiedni skutek i bochnianie wyrównali (3:3). Remis ich jednak nie zadowalał i wciąż próbowali gry z wycofanym bramkarzem – niestety 7 sekund przed końcem ponownie stracili bramkę po strzale przez całe boisko do pustej bramki i ostatecznie przegrali mecz, a przykra niespodzianka stała się faktem.

Co ciekawe, w rundzie jesiennej bochnianie przegrali z Red Dragons w identycznych okolicznościach.

BSF ABJ BOCHNIA – RED DRAGONS PNIEWY 3:4 (1:0)

1:0 – Adam Wędzony 9′