R e k l a m a

Briefing prasowy Marka Rudnika na temat bezpieczeństwa – WIDEO

-

O potrzebie budowy bezpiecznych przejść dla pieszych oraz rozwijaniu sieci monitoringu mówił podczas dzisiejszego briefingu prasowego Marek Rudnik – kandydat na burmistrza Bochni z ramienia komitetu Bochniacy dla Bochni.

Jako przykład wzorcowego przejścia dla pieszych, Marek Rudnik wskazał realizowaną właśnie inwestycję na ul. Floris, przy miejskiej przychodni. – Można powiedzieć, że jest to chyba najbardziej wypasione przejście dla pieszych, jakie mamy w tej chwili w Bochni – stwierdził.

– Chciałbym państwu przekazać, że mam duży wkład w to, że to przejście, o takim charakterze, powstaje w tym miejscu, ponieważ jest to inwestycja powiatowa [Marek Rudnik jest członkiem zarządu powiatu – przyp. red.]. Łącznie, w ciągu ostatnich trzech lat, udało nam się zbudować takich przejść dla pieszych sześć w całym powiecie, z czego dwa na terenie Bochni – podkreślił.

Kandydat zadeklarował: – Komitet Bochniacy dla Bochni i moja osoba jest gwarantem tego, że takie przejścia dla pieszych będą w Bochni powstawać, w każdym takim miejscu, które jest niebezpieczne. Dodał, że w pierwszej kolejności, powinny powstać na os. Niepodległości.

Marek Rudnik zaznaczył również, że poprawa bezpieczeństwa to także poprawa rozwiązań komunikacyjnych – np. budowa małych rond.

Poruszył też kwestię konieczności rozbudowy systemu monitoringu, zwracając m.in. uwagę, że jeśli cały system ma działać skutecznie, to obsługa centrum monitoringu musi być całodobowa, a wiele kamer musi zostać wymieniona.

Kandydat na burmistrza złożył mieszkańcom życzenia z okazji Wielkanocy i poinformował o zawieszeniu przez komitet kampanii wyborczej na okres świąteczny.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc