R e k l a m a

Przegrana BSF, szarpanina i czerwona kartka Pereiry w Warszawie – skrót WIDEO

-

Zespół BSF ABJ Powiat Bochnia przegrał w sobotę wyjazdowe spotkanie z Legią Warszawa i na dwie kolejki przed końcem rundy zasadniczej skomplikował sobie walkę o miejsce w TOP4. Pod koniec spotkania czerwonymi kartkami za wzajemny atak na siebie zostali ukarani Pedro Pereira i Sergio Monteiro.

– Przespaliśmy pierwszą połowę (…) No trudno, nie poddajemy się, walczymy dalej o jak najlepsze miejsce w playoffach – skomentował po meczu kapitan bocheńskiego zespołu Sebastian Leszczak.

Reprezentant Polski skomentował też szarpaninę, do której doszło pod koniec spotkania (Pedro Pereirę i i Sergio Monteiro, którzy skoczyli sobie do oczu, musieli powstrzymywać inni zawodnicy obu zespołów). – Szkoda tego ostatniego zamieszania, nie lubimy takich rzeczy… Mam nadzieję, że to był pierwszy i ostatni raz.

Zespół z Bochni ma przed sobą jeszcze dwa spotkania na wyjeździe – już w najbliższą środę zagra z KS Sośnicą Gliwice, a 20 kwietnia z Eurobusem Przemyśl. BSF ma pewne miejsce w fazie play-off, pozostaje kwestią otwartą, czy zajmie miejsce 4., 5., czy 6.

LEGIA WARSZAWA – BSF ABJ BOCHNIA 4:1 (3:0)

1:0 – Sergio Monteiro 2′
2:0 – Andre Luiz 5′
3:0 – Michał Klaus 13′
===
3:1 – Sebastian Leszczak 34′
4:1 – Andre Luiz 36′

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc