R e k l a m a

Magdalena Łacna z poparciem Wojciecha Woźniczki i Filipa Pacha – WIDEO

-

Dwaj niedawni kandydaci na burmistrza Bochni – Wojciech Woźniczka oraz Filip Pach – oficjalnie poparli walczącą w II turze wyborów Magdalenę Łacną i mobilizowali zwolenników zmian w mieście do pójścia na wybory i zagłosowanie na kandydatkę Koalicji Obywatelskiej.

– Mamy wiele zbieżnych celów i pomysłów. Łączy nas umiejętność wsłuchiwania się w głos mieszkańców, a także pozytywna energia – wskazywał Filip Pach. – Wydaje mi się, że pani Magda na stanowisku burmistrza, jako kobieta wniesie nową jakość, nową świeżość, będzie potrafiła wykorzystać umiejętność łączenia różnych środowisk i pozwoli na wspólne realizowanie zamierzonych celów – podkreślił.

– Wybory samorządowe na poziomie rady miasta pokazały jednoznacznie, że mieszkańcy opowiedzieli się za zmianami: na 21 radnych, 16 osób to nowe osoby [w rzeczywistości to nawet 17 osób – przyp. red.] – przypomniał Wojciech Woźniczka (Reaktor B7). – Natomiast w wyborach na fotel burmistrza niestety nie było tej jednoznaczności, stąd II tura. Ilość głosów, które opowiedziały się za kandydatami, którzy proponowali zmiany, jest ewidentnie większa, natomiast rozłożyło się to na kilku kandydatów i potrzeba jest konsolidacji tego środowiska, które stawia na zmiany – zaznaczył lider Reaktora B7, po czym zadeklarował:

– Możemy powiedzieć jednoznacznie, że upatrujemy zmiany w osobie pani Magdaleny Łacnej i rekomendujemy, żeby w II turze głosować na panią Magdę. Bardzo też prosimy, żeby w ogóle iść na wybory, frekwencja jest bardzo ważna w tej sytuacji, żeby poparcie dla nowego podejścia do starych problemów było jednoznaczne i ewidentne. Bardzo kluczowe jest poparcie kobiet i młodych. Nie zostawiajmy spraw samym sobie, tylko głosujmy na Magdę.

Kandydatka Koalicji obywatelskie podsumowała: – Bochniacy pokazali, że chcą zmiany, widać to też w nowej radzie. Dziękuję za poparcie, którym mnie obdarzyliście i jeszcze raz proszę was nie zostańcie w domu. Idźcie 21 kwietnia na wybory, tego dnia zdecydujemy czy chcemy Bochni, która się będzie rozwijać, Bochni, która będzie jednoczyć, będzie dla nas przyjazna, czy chcemy tego co było do tej pory. Niezależnie od tego jaka będzie pogoda, nie mówcie, że mój głos się nie liczy – dlatego, że każdy głos dzisiaj jest bardzo ważny. Idźmy wszyscy na wybory – zakończyła.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia