R e k l a m a

III Targi Pracy w Zespole Szkół Nr 1 w Bochni – ZDJĘCIA

-

W piątek w Zespole Szkół Nr 1 w Bochni odbyły się III Targi Pracy, które zgromadziły licznie zebranych uczniów bocheńskiego „Mechanika” oraz pozostałych szkół powiatu bocheńskiego. Wydarzenie to stanowiło znakomitą okazję do poszerzenia wiedzy na temat możliwości rozwoju zawodowego po ukończeniu szkoły średniej.

Oficjalne otwarcie Targów Pracy miało miejsce pod honorowym patronatem starosty bocheńskiego Adama Korty.

Targi Pracy to ważne wydarzenie, którego celem jest stworzenie przestrzeni, gdzie uczniowie i absolwenci mogą spotkać się z przedstawicielami przedsiebiorstw i uczelni wyższych. To miejsce spotkań na styku nauki i biznesu, łączące młodych ludzi z pracodawcami z powiatu bocheńskiego, ale i nie tylko. Ciesze się, że z roku na rok ranga Targów Pracy jest coraz wyższa, co pokazuje, że takie wydarzenie jest potrzebne przyszłym pracownikom i ich pracodawcom – mówi starosta bocheński Adam Korta.

Targi Pracy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno uczniów i wystawców reprezentujących różnorodne branże z naszego regionu. W sumie na targach obecnych było 23 wystawców oraz reprezentacje dwóch renomowanych uczelni wyższych: Politechniki Krakowskiej i Akademii Górniczo-Hutniczej. To spotkanie było nie tylko okazją do zapoznania się z ofertami pracy, ale również możliwością zdobycia informacji na temat kierunków studiów oraz ścieżek kariery zawodowej.

Organizatorzy mają nadzieję, że tegoroczne Targi Pracy przyniosły wiele cennych informacji i pomogły uczniom w podjęciu decyzji dotyczących dalszej ścieżki edukacyjnej oraz zawodowej. Już teraz zapraszają wszystkich do odwiedzenia w kolejnym roku, aby wspólnie kontynuować tę ważną inicjatywę na rzecz rozwoju młodzieży bocheńskiej.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia