R e k l a m a

Ile jeszcze potrwa remont sklepu Floris „S”?

-

Sklep Floris „S” znajdujący się na ulicy Pułaskiego 4 w Bochni od końca maja przechodzi gruntowny remont. Chociaż właściwym stwierdzeniem jest „sklep postawiono na nowo”, gdyż budynek został rozebrany i skonstruowany od nowa.

– Przyczyn remontu sklepu Floris było wiele, jednak najważniejsze z nich to poprawa komfortu naszych klientów – wyjaśniają przedstawiciele „Społem” PSS Bochnia. – Zmieniony układ zapewni większą przestrzeń i więcej miejsca między regałami, dzięki czemu łatwiej będzie manewrować wózkiem. Dodatkowo rozszerzymy ofertę masarni, warzyw i owoców oraz zwiększymy liczbę produktów własnych.

Ważną kwestią jest również wpisanie się w najnowsze trendy ekologiczne, gdyż nowy budynek będzie pobierał zdecydowanie mniej energii. Ogólna powierzchnia sklepu się nie zmieni, a za stoiska wróci ta sama załoga, która obsługiwała klientów przed remontem.

Kiedy ponowne otwarcie sklepu? – Wszystkie prace idą zgodnie z harmonogramem i pierwotny plan się nie zmienił, dlatego wszystko ma się zakończyć na przełomie września i października – zapewniają w spółdzielni.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc