R e k l a m a

Komenda Powiatowa Policji w Brzesku z nowym komendantem – ZDJĘCIA

-

W piątek młodszy inspektor Wacław Daniec oficjalnie objął stanowisko komendanta powiatowego policji w Brzesku. W ceremonii wziął udział zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Krakowie insp. Maciej Kubiak, zaproszeni goście oraz kadra kierownicza brzeskiej jednostki policji.

Kluczowym punktem uroczystej zbiórki było odczytanie rozkazu personalnego powołującego młodszego inspektora Wacława Dańca na stanowisko komendanta powiatowego policji w Brzesku. Następnie odczytano drugi rozkaz personalny powołujący nadkom. Andrzeja Górkę na I zastępcę komendanta powiatowego policji w Brzesku.

Kolejno głos zabrał zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Krakowie insp. Maciej Kubiak, który pogratulował objęcia stanowiska nowo powołanemu komendantowi oraz jego I zastępcy, życząc samych sukcesów w dbaniu o dobro i bezpieczeństwo mieszkańców powiatu brzeskiego.

Głos zabrał również starosta brzeski Andrzej Potępa, który gratulując wyraził nadzieję, że współpraca z policją na rzecz lokalnej społeczności nadal będzie układała się bardzo dobrze. Zaproszeni goście również pogratulowali mł. insp. Wacławowi Dańcowi objęcia nowego stanowiska, życząc jednocześnie wytrwałości i sukcesów w zarządzaniu brzeską jednostką.

Nowy szef Komendy Powiatowej Policji w Brzesku podziękował za zaufanie jakim został obdarzony. Zapewnił, że dołoży wszelkich starań, aby podołać wyzwaniu i zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom powiatu brzeskiego. Jednocześnie zaznaczył, że liczy na dobrą współpracę z władzami powiatowymi i samorządowymi oraz instytucjami współpracującymi.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia