R e k l a m a

Ireneusz Sobas podsumował kampanię: Wygraliśmy 1. połowę, trzeba wygrać cały mecz – WIDEO

-

– Dziękuję wyborcom, którzy dali nam prowadzenie w pierwszej połowie, ale mecz trwa pełne 90 minut i musimy grać intensywnie do końca – mówił podczas ostatniego briefingu tej kampanii wyborczej Ireneusz Sobas, kandydat PiS na burmistrza Bochni. Terminologia sportowa nawiązywała do miejsca spotkania z dziennikarzami, kandydat zaprezentował też koszulkę ze swoim nazwiskiem, którą otrzymał od Bochnianin.pl podczas wtorkowej debaty (zobacz: Kandydaci otrzymali koszulki BSF. „Niech przypominają, że sport jest częścią życia miasta”).

– Pierwszą połowę bocheńska Zjednoczona Prawica wygrała w sposób dość jednoznaczny i niepodlegający dyskusji, natomiast w sporcie liczą się wyniki całościowe, dlatego tak ważne będzie czym się zakończy ten mecz w całości. Liczę, że tak jak państwo w pierwszej połowie oddali kandydatów do rady miasta i kandydata na burmistrza, te głosy również padną na nas pod koniec naszej kampanii, w niedzielę 21 kwietnia – powiedział Ireneusz Sobas.

– Apeluję do wszystkich państwa, którzy bądź nie brali udziału w pierwszej rundzie wyborów, bądź oddali głosy na kandydatów, którzy już w tym momencie nie uczestniczą w tych wyborach (…): mogę państwu uroczyście obiecać, że jeżeli oddacie głos na mnie, ja programy poszczególnych innych kandydatów, które będą zbieżne z naszym programem, będę realizował, ponieważ są to postulaty związane z dobrem Bochni – zadeklarował.

Ireneusz Sobas podziękował też dziennikarzom za pracę w trakcie kampanii wyborczej: – Byliście z nami w każdy czas, relacjonowaliście wszystkie nasze wydarzenia, byliście osobami pośredniczącymi pomiędzy nami, a naszymi wyborcami. Wasza praca była bezcenna, ponieważ bez was nie mielibyśmy możliwości do tak szerokiego spektrum odbiorców. Serdecznie za to w imieniu swoim oraz kolegów dziękuję – zakończył.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia