R e k l a m a

Sobota. BKS podejmie drużynę Glinika Gorlice

-

W sobotę, 20 kwietnia, BKS HAL-MONT Bochnia rozegra kolejne spotkanie ligowe przed własną publicznością. Rywalem Bocheńskiego będzie ekipa Glinika Gorlice.

W spotkaniu 26. kolejki JAKO IV Ligi Małopolskiej Bocheński zmierzy się z ekipą z Gorlic. BKS notuje na wiosnę bardzo solidne występy, nie ponosząc do tej pory żadnej porażki w 2024 roku, a ostatnio wywalczając cenny remis z rezerwami Wisły. Na ten moment Ekipa z Solnego Grodu posiada na koncie 41 punktów, co daje 5. lokatę w ligowej tabeli.

Tym razem na drodze bochnian stanie ekipa Glinika, która z 31 punktami zajmuje 13. miejsce w tabeli JAKO IV Ligi Małopolskiej. Drużyna z Bochni miała okazję zmierzyć się z ekipą Glinika na jesień, kiedy to na stadionie w Gorlicach triumfowała drużyna znad Ropy, wygrywając 2:0. BKS z pewnością będzie starał się odegrać za tamtą porażkę.

Spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim im. dr. Władysława Krupy w Bochni przy ulicy Parkowej 3. Początek meczu już w sobotę o godzinie 17:00. Bilety dostępne będą do nabycia w kasie przy wejściu na stadion.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia