R e k l a m a

Anna Topór wiceburmistrzem Niepołomic

-

– Dzisiaj powołałem na stanowisko wiceburmistrza panią Annę Topór, która nową funkcję będzie łączyła z dotychczasowym stanowiskiem kierownika referatu zamówień publicznych – poinformował w środę po południu nowo wybrany burmistrz Niepołomic Michał Hebda.

Anna Topór pracuje w niepołomickim magistracie od 2007 roku – przez cały czas w referacie zamówień publicznych, którego kierownikiem została w 2020 roku.

Jako wiceburmistrz będzie odpowiadać za zamówienia publiczne, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, współpracę z organizacjami pozarządowymi oraz promocję gminy.

Michał Hebda przekazał również: – Z funkcji wiceburmistrza odwołałem wczoraj Adama Twardowskiego – wieloletniego pracownika urzędu i zastępcę burmistrza. Drogi Adamie, bardzo dziękuję za wieloletnią oddaną pracę na rzecz Niepołomic. Życzę sukcesów w dalszym życiu zawodowym.

Na zdjęciu poniżej burmistrz Michał Hebda i wiceburmistrz Anna Topór w towarzystwie sekretarza gminy Marty Jędrysiak-Strózik oraz skarbnika – Beaty Kolasy.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia