R e k l a m a

Niepołomice. 51-latek z narkotykami. Policjanci odwiedzili go z wyszkolonym psem z Bochni

-

51 i 33-latek zostali zatrzymani za posiadanie środków odurzających. Obu podejrzanym grozi do 3 lat więzienia.

8 maja policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej w Krakowie wspólnie z policjantami z Komisariatu Policji w Niepołomicach oraz przewodnikiem psa służbowego z Komendy Powiatowej Policji w Bochni, zatrzymali 51-latka z terenu gminy Niepołomice.  

Od pewnego czasu funkcjonariusze podejrzewali mężczyznę o związki z przestępczością narkotykową. W ostatnią środę, podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania policjanci zabezpieczyli ponad 72 gramy marihuany oraz ponad 68 gramów mefedronu. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jednostki Policji. 51–latkowi przedstawiono zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat więzienia.

Natomiast 9 maja kryminalni z Wieliczki zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie amfetaminę. Tego dnia policjanci kontrolowali miejsca w Wieliczce, gdzie jak ustalili może dochodzić do procederu narkotykowego. W trakcie kontroli wspomnianego mężczyzny znaleźli u niego zawiniątko w czarnej folii z zawartością amfetaminy. 33-letni mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia