R e k l a m a

🔸 Bochnia. Dołącz do Fabryki Formy – pierwsze wejście gratis, a na karnet promocja! – WIDEO

Dobra energia, wspólne dążenie do celu, rodzinna atmosfera – to podstawowe atrybuty i filary funkcjonowania naszego klubu. Dołącz do naszej społeczności!

Kupując w maju/czerwcu 2-miesięczny karnet,
przez trzeci miesiąc będziesz mógł korzystać z oferty Fabryki Formy – GRATIS!

Trwa też konkurs, w którym można wygrać darmowy karnet na całe 3 miesiące!
Szczegóły TUTAJ.

Tylko u nas najlepsza atmosfera, wykwalifikowany personel, siłownia przyjazna każdemu!

Fabryka Formy działa przy ul. Brzeskiej w Bochni. Klub funkcjonuje na rynku od ponad 20-lat, ma dobrą markę i renomę. To dlatego, że przykłada dużą wagę nie tylko do zapewnienia klientom odpowiedniego sprzętu, komfortowych warunków do ćwiczeń oraz opiekę wykwalifikowanego personelu, ale również stawia na budowanie relacji i przyjaznej atmosfery wśród członków korzystającej z klubu społeczności.

Fabryka Formy podzielona jest na kilka stref, które pomagają czuć się tu komfortowo, w zależności od prowadzonego treningu:

Strefa siły – dysponujemy optymalnym sprzętem do rozwoju siły i masy mięśniowej: maszyny, wolne ciężary, gryfy do każdego chwytu, hantle, ławeczki.

Strefa kardio – bieżnie, orbitreki, rowerki oraz bardziej wyrafinowane sprzęty do ćwiczenia wytrzymałości organizmu lub wyciskania siódmych potów przy redukcji tkanki tłuszczowej.

Strefa fitness/crossfit – u nas znajdziesz interesujące zajęcia grupowe, a także indywidualne, pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

Strefa relaksu i regeneracji – grota solna i jej walory służą zdrowiu psychicznemu jak i fizycznemu

Mamy też gabinet masażu i akupunktury.

Z A P R A S Z A M Y!

Jesteśmy na Facebooku – ZOBACZ TUTAJ

Najnowsze materiały Partnerów