R e k l a m a

Feta w Niepołomicach. Puszcza zostaje w Ekstraklasie

-

Wczoraj w ostatniej ligowej kolejce, zwycięstwem w wyjazdowym meczu z Piastem Gliwice beniaminek z Niepołomic zapewnił sobie ostatecznie pozostanie w piłkarskiej Ekstraklasie. Późnym wieczorem na powrót drużyny do domu czekali kibice i władze miasta. Huczne powitanie zorganizowano w Parku Miejskim w sąsiedztwie królewskiego zamku.

Radość jest tym większa, że Puszcza w tym roku ze względów organizacyjnych de facto wszystkie mecze rozgrywała na wyjeździe (tymczasowym stadionem „domowym” był obiekt Cracovii). Dopiero po dokończeniu odpowiednich inwestycji będzie mogła grać prawdziwie u siebie (najpewniej od rundy wiosennej przyszłego sezonu) więc w Niepołomicach cieszą się, że Ekstraklasa wreszcie prawdziwie zagości w ich mieście.

Puszcza w sezonie 2023/24 zajęła 12. miejsce w stawce 18 zespołów, zgromadziła 40 punktów (9 zwycięstw, 13 remisów, 12 porażek).

O znaczeniu Puszczy Niepołomice dla lokalnej społeczności burmistrz Michał Hebda mówi w wywiadzie opublikowanym dziś na łamach Bochnianin.pl – zobacz TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia