R e k l a m a

Będzie konkurs na stanowisko sekretarza miasta Bochnia

-

W wywiadzie udzielonym redakcji Bochnianin.pl burmistrz Bochni Magdalena Łacna zapowiedziała ogłoszenie konkursu na stanowisko sekretarza miasta.

W rozmowie z Bochnianin.pl burmistrz Magdalena Łacna potwierdziła zmiany na stanowiskach zastępców burmistrza i sekretarza.

Jest naturalnym, że nowy burmistrz musi mieć na kluczowych stanowiskach swoich ludzi. Takie zmiany będą, ale nie chciałabym jeszcze dzisiaj mówić o nazwiskach. Chcę natomiast podkreślić, że wysoko cenię sobie profesjonalizm i zaangażowanie obecnej kadry kierowniczej urzędu – powiedziała burmistrz Magdalena Łacna w rozmowie przeprowadzonej 27 maja.

Bochnia będzie miała nowych zastępców burmistrza w najbliższych dniach. Natomiast na stanowisko sekretarza miasta zamierzam ogłosić konkurs sprecyzowała Magdalena Łacna.

Czym zajmuje się sekretarz? Sekretarz odpowiedzialny jest m.in. za zadania dotyczące zapewnienia sprawnego funkcjonowania urzędu, organizuje i planuje pracę urzędu, koordynuje proces naboru kadr, podnoszenia kwalifikacji przez pracowników, koordynuje proces legislacyjny w urzędzie i prowadzi szereg spraw powierzonych przez burmistrza.

Od lat sekretarzem Gminy Miasta Bochnia jest Edyta Groblicka-Kuc.

Czytaj również:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia