R e k l a m a

Brzesko Okocim Festiwal 2024: Wystąpią m.in. Janusz RADEK, Piotr CUGOWSKI oraz TRIBBS

-

Największe wydarzenie muzyczne w Brzesku zbliża się wielkimi krokami! Miejski Ośrodek Kultury, Urząd Miejski w Brzesku oraz burmistrz Brzeska Tomasz Latocha zapraszają do udziału w kolejnej edycji BRZESKO OKOCIM FESTIWAL, która odbędzie się już 29-30 czerwca. Jednym z patronów medialnych jest Bochnianin.pl.

Pierwszy dzień imprezy tradycyjnie rozpocznie się w ogródku jordanowskim konkursem na najsympatyczniejszego psa. Następnie zapraszamy do brzeskiego skateparku, gdzie przeprowadzone zostaną warsztaty z jazdy na deskorolce i rolkach.

Po południu na brzeskim rynku zaprezentują się uczniowie ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Brzesku. O muzyczne emocje na najwyższym poziomie zadba JANUSZ RADEK w asyście zaproszonych przyjaciół. Ceniony wokalista, kompozytor i aktor ma za sobą ponad 30-letnią karierę. Możemy więc spodziewać się zróżnicowanego repertuaru i wielu niespodzianek.

Drugiego dnia muzyczne atrakcje zainauguruje wątek lokalny: brzeszczanki KATARZYNA SZLACHTA i ALEKSANDRA KAIM wystąpią na scenie w towarzystwie FRANKIEGO – wokalisty, którego mieliśmy okazję poznać dwa lata temu podczas widowiska Golden Hits of Queen.

Następnie ze swoim solowym projektem zaprezentuje się urodzony w Brzesku Grzegorz „Ornette” Stępień, długoletni członek legendarnego Oddziału Zamkniętego.

O zmroku estradą zawładnie PIOTR CUGOWSKI z zespołem. Wokalisty raczej nikomu nie trzeba przedstawiać, ponieważ od lat jest bardzo ważną personą na krajowej scenie muzycznej.

Imprezę zakończy występ TRIBBSA, szczególnie cenionego wśród młodego pokolenia słuchaczy. Muzyk i producent, posiada na koncie imponujący dorobek i dużą ilość topowych nazwisk z którymi współpracował.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia