R e k l a m a

Bochnia. Piotr Pogon opowiedział o swojej pogoni za życiem – ZDJĘCIA

-

W czwartek w sali obrad Starostwa Powiatowego w Bochni w ramach cyklu #Bochnia odbyło się spotkanie z Piotrem Pogonem.

Piotr Pogon, pomimo licznych chorób i braku płuca, ukończył wielokrotnie maratony na całym świecie, zawody triathlonowe, kompletuje kolejne szczyty Korony Ziemi, pokonuje kolejne granice. Swoje życie poświęcił fundraisingowi, pozyskiwaniu środków dla niepełnosprawnych, których jest oddanym ambasadorem, współpracując aktywnie m.in. z Anną Dymną czy Jaśkiem Melą. Piotr Pogon nieustannie uczestniczy w pogoni za życiem – na przekór przeciwnościom. Ta niezwykła historia ma także bocheńskie wątki, o czym można było usłyszeć podczas czwartkowego spotkania.

Organizatorami wydarzenia byli: Fundacja Jesteś, Stowarzyszenie Bochniaków i Miłośników Ziemi Bocheńskiej oraz Starostwo Powiatowe w Bochni.

#Bochnia – to cykl spotkań organizowanych przez Stowarzyszenie Bochniaków i Miłośników Ziemi Bocheńskiej we współpracy z innymi organizacjami pozarządowymi i instytucjami samorządowymi. Celem cyklu jest przedstawienie postaci bardziej i mniej znanych, związanych z Bochnią, których przykład może być inspiracją dla mieszkańców – zarówno tych najmłodszych, jak i bardziej doświadczonych życiem. Pierwszym gościem był Stanisław Liguziński, z którym rozmowę przeprowadził Karol Paciorek.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc