R e k l a m a

Bocheńscy policjanci zapraszają na akcję promującą bezpieczeństwo podczas wakacji

-

W najbliższy poniedziałek nad zalewem w Łapanowie odbędzie się akcja pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. W jej ramach odbędą się zarówno pokazy ratownictwa wodnego, jak również prelekcje związane z bezpieczeństwem podczas wakacji.

W poniedziałek (24 czerwca br.) na terenie Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego „Zalew” w Łapanowie w godz. 12:00 – 15:00 odbędzie się akcja promująca bezpieczne wakacje. Mimo że pierwotne hasło kampanii to „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, wszystkie zebrane osoby będą mogły wysłuchać wielu praktycznych porad i wskazówek związanych z ogólnym bezpieczeństwem podczas okresu wakacyjnego.

Pośród przygotowanej i omawianej tematyki znajdą się: podstawowe zasady bezpieczeństwa w górach, w lesie, bezpieczeństwa w internecie, porady mające uchronić nasz dom lub mieszkanie przed włamaniami podczas urlopowych wyjazdów, bezpieczeństwo podczas kontaktów z nieznajomymi oraz pokazy ratownictwa wodnego.

W akcji wezmą udział policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bochni, strażacy z Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Bochni oraz pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bochni.

Wstęp nad zalew w godzinach trwania akcji będzie bezpłatny.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc