R e k l a m a

Bochnia. W dawnym hotelu powstaje nowoczesny Dom Seniora

-

Jesienią w centrum miasta rozpocznie działalność Dom Seniora, który osobom starszym ma zapewnić wysoką jakość opieki oraz komfort życia. Inwestor remontuje i adaptuje do tego celu m.in. budynek po dawnym hotelu „Cold” przy ul. Storynka.

Domy Seniora to instytucje oferujące kompleksową opiekę i wsparcie dla osób starszych, które z różnych powodów nie mogą samodzielnie mieszkać w swoich domach. Dla wielu z nich to istotna pomoc, zapewniająca nie tylko bezpieczeństwo, ale także możliwość utrzymania kontaktów społecznych i aktywnego spędzania czasu.

– Nowy Dom Seniora Bochnia będzie nie tylko miejscem opieki, ale także przestrzenią, w której seniorzy będą mogli aktywnie spędzać czas, integrować się i cieszyć życiem w towarzystwie innych osób. To nowoczesne miejsce połączy luksus z opieką na najwyższym poziomie, komfort, bezpieczeństwo i rozrywkę w przyjaznej atmosferze – zapowiadają właściciele z firmy Concept.

Mocną stroną Domu Seniora przy ul. Storynka będzie jego lokalizacja – w sąsiedztwie odnawianych Plant Salinarnych i tężni solankowej (idealne miejsce na relaksujące spacery i inhalacje zdrowotne), w sercu miasta – a więc w pobliżu sklepów, kawiarni, placówek kulturalnych, wreszcie bazyliki Św. Mikołaja.

Wizualizacja budynku po modernizacji.

Obiekt zaprojektowano z myślą o potrzebach seniorów, posiada więc nowoczesne udogodnienia mające zapewnić maksymalny komfort i funkcjonalność w przytulnej atmosferze. Wykwalifikowany personel, dostępny całą dobę przez siedem dni w tygodniu, zadba o ich zdrowie i dobre samopoczucie. W obiekcie znajdują się też nowoczesne systemy monitoringu oraz przyciski alarmowe w każdym pokoju, zapewniając szybki dostęp do pomocy w razie potrzeby. Restauracja w Domu Seniora Bochnia zaserwuje menu uwzględniające potrzeby dietetyczne mieszkańców (cztery posiłki dziennie).

– Dom Seniora Bochnia to także miejsce spotkań i integracji. Regularnie organizowane będą różnorodne zajęcia i warsztaty, umożliwiające mieszkańcom rozwijanie swoich pasji i zainteresowań – dodają właściciele.

Stopniowe uruchomianie Domu Seniora Bochnia planowane jest na wrzesień 2024 roku.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc