R e k l a m a

„100 lat” i „Zwyciężymy!”. Konwencja PiS w Tarnowie. Byli też kandydaci z Bochni

-

Najważniejszym politycznym wydarzeniem minionego weekendu w Małopolsce były konwencje wyborcze Prawa i Sprawiedliwości, na których przemawiał prezes partii Jarosław Kaczyński. Jedna z nich odbyła się w stolicy naszego okręgu wyborczego – Tarnowie i oczywiście byli na niej obecni także obaj kandydaci na posłów z Bochni: Stanisław Bukowiec i Mariusz Zając.

W miniony weekend w Małopolsce odbyły się aż 4 konwencje PiS – w sobotę w Wadowicach, a w niedzielę kolejno w Krakowie, Nowym Sączu i Tarnowie. Jarosław Kaczyński pojawił się więc w każdym z czterech małopolskich okręgów wyborczych.

Wszędzie spotkania miały podobny scenariusz, którego najważniejszym punktem było przemówienie prezesa PiS. Jarosław Kaczyński wyliczał sukcesy rządu oraz definiował wyzwania na kolejne lata, mobilizując jednocześnie do aktywności w ostatnich tygodniach kampanii wyborczej. Podczas konwencji prezentowano kandydatów na posłów i senatorów z ramienia PiS w danym okręgu.

Po oficjalnej części był też czas na pamiątkowe zdjęcia – a te następnie szybko pojawiały się w mediach społecznościowych.

Wybory parlamentarne odbędą się za niespełna 3 tygodnie, 13 października.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc