R e k l a m a

Futsal. W sobotę BSF powalczy o punkty w Busku-Zdroju

-

Już w sobotę 28.09 o godz. 18 zespół BSF ABJ Bochnia zmierzy się w Busku-Zdroju z miejscowym Maxfarbexem. Jest to dobrze znany nam rywal, ponieważ mieliśmy okazję mierzyć się z nim w sezonie 2017/18 w rozgrywkach II ligi, kiedy to Maxfarbex ostatecznie zajął 1. miejsce w grupie małopolsko-świętokrzyskiej, wyprzedzając na finiszu nasz klub, a następnie po zwycięstwie w barażach awansował do I ligi.

Drużyna z Buska-Zdroju oparta jest przede wszystkim na doświadczonych zawodnikach. W poprzednim sezonie zajęła ona 7. miejsce z dorobkiem 28 punktów w 22 meczach, natomiast obecny, podobnie jak nasz zespół, rozpoczęła od trzybramkowej porażki. Lepszy od ekipy z Buska-Zdroju okazał się w 1. kolejce zespół FC 2016 Siemianowice Śląskie, który na własnym boisku wygrał 6-3. 

BSF ABJ Bochnia przystąpi do rywalizacji w optymalnym składzie, ponieważ do dyspozycji trenera Marcina Waniczka będą wszyscy zawodnicy. Po niedzielnym, choć zakończonym porażką 1-4 spotkaniu z KS Gredar Futsal Team Brzeg, drużyna z pewnością może podejść z optymizmem do kolejnych meczów, ponieważ długimi fragmentami potrafiła kontrolować przebieg gry i stworzyła sobie wiele okazji. Oby tym razem nie zabrakło skuteczności i doświadczenia.

Plan 2. kolejki:

Maxfarbex Busko-Zdrój – BSF ABJ Bochnia
AZS UMCS Lublin – GKS Tychy
Berland Komprachcice – Górnik Polkowice
Futsal Team Brzeg – Heiro Rzeszów
AZS Wrocław – FC 2016 Siemianowice Śląskie
Futsal Nowiny – Sośnica Gliwice

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc