Ręczna: Wygrana MOSiR i pierwsze punkty

-

W niedzielnym meczu rozegranym w ramach drugiej kolejki II ligi piłki ręcznej mężczyzn zespół MOSiR Bochnia wygrał wysoko na wyjeździe z Buskowianką Busko-Zdrój. Ekipa trenera Ryszarda Tabora pokonała gospodarzy różnicą 9 bramek.

Bezpieczną przewagę bochnianie wypracowali już w pierwszej połowie spotkania – na przerwę schodzili przy różnicy aż 11 trafień. Dzięki temu w drugiej części gry mogli spokojnie kontrolować jej przebieg, a szkoleniowiec dał pograć wszystkim zawodnikom zabranym na wyjazdowy mecz.

Kolejne ligowe spotkanie MOSiR zagra u siebie w niedzielę 6 października. Przeciwnikiem będzie AZS AGH Kraków. Początek meczu o godz. 16:00.

Buskowianka – MOSiR Bochnia 24:33 (10:21)

Buskowianka: Pałys, Smagór, Duda – Bąk 6, Szustak 4, Żarnowski 4, Kubisztal 3, Glita 3, Zawarczyński 1, Mizdra 1, Obłąk, Trutkowski, Maj, Czaja.

MOSiR: Węgrzyn, Puchalski, Gut – Dobrzański 6, Grzesik 6, Pach 6, Lubowicki 6, Janas 4, Dziedzic 2, Stopczyński 1, Gabiga 1, Musiał 1, Wolnik, Kondela, Jakubowski.