Czesław Kwaśniak z poparciem dr Bogusława Rogalskiego prezesa Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin

Artykuł promocyjny

Bogusław Rogalski (z lewej): – Popieram w wyborach do Sejmu Czesława Kwaśniaka. To człowiek zasad stojący zawsze po stronie zwykłych ludzi, któremu warto zaufać.

Kandydujący do sejmu z pierwszego miejsca na liście Konfederacji w naszym okręgu Czesław Kwaśniak otrzymał poparcie od Bogusława Rogalskiego – prezesa Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin.

Rogalski to polski polityk i politolog, doktor nauk humanistycznych, w latach 2004–2009 poseł do Parlamentu Europejskiego VI kadencji, następnie doradca frakcji Europejskich Konserwatystów i Reformatorów ds. międzynarodowych. Do okręgu tarnowskiego przyjechał specjalnie by udzielić poparcia Czesławowi Kwaśniakowi:

– W dzisiejszej polityce potrzebni są ludzie z zasadami, uczciwi, broniący wartości chrześcijańskich i prorodzinnych, nieulegający wpływom i wszechobecnej poprawności politycznej, która zatruwa życie w Polsce. Dlatego popieram w wyborach do Sejmu, w okręgu tarnowskim, Czesława Kwaśniaka. To człowiek zasad stojący zawsze po stronie zwykłych ludzi, któremu warto zaufać podkreśla prezes Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin.

– Zaufanie do mojej osoby budowałem w społeczeństwie od lat, fundamentem była moja praca, ale i skuteczność. Jestem człowiekiem stąd, z dziada pradziada, wierny zasadom, które wpoili mi rodzice i Kościół. Zawsze stałem po stronie prawdy i polskiej racji stanu – przedstawia się Czesław Kwaśniak.

Najnowsze

MDK: Konkurs plastyczny „Pejzaż”

Miejski Dom Kultury w Bochni ogłosił konkurs plastyczny „Pejzaż”. Zachęca tym samym dzieci i młodzież do przyglądnięcia się otoczeniu, temu najbliższemu -...

Nowa zieleń na os. Smyków i BSAG. Drzewa i krzewy za prawie 130 tys. zł

Bochnia zakończyła realizację dwóch zadań inwestycyjnych polegających na zagospodarowaniu zielenią izolacyjną terenów zlokalizowanych na osiedlu Smyków i w Bocheńskiej Strefie Aktywności Gospodarczej....

DKF: „Pavarotti” – biografia „prostego chłopca” z Modeny

W czwartek 24 października Dyskusyjny Klub Filmowy Maciste zaprasza na niezwykle poruszającą historię ukochanego śpiewaka operowego wszech czasów - Luciano Pavarottiego. Film...

Pożar stolarni w Gawłowie. Ogień gasiło 14 zastępów strażaków – ZDJĘCIA

14 zastępów straży pożarnej brało udział w akcji gaśniczej prowadzonej dziś od świtu w Gawłowie (gmina Bochnia). W ogniu stanęła miejscowa stolarnia.

Bochnia. Ruch okrężny przy komendzie straży pożarnej już za kilka miesięcy? – WIDEO

Możliwe, że już w I kwartale przyszłego roku na jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w mieście zostanie wprowadzony tymczasowy ruch okrężny. Jeśli...
19,610FaniLubię
650ObserwującyObserwuj
X