R e k l a m a

Czesław Kwaśniak z poparciem dr Bogusława Rogalskiego prezesa Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin

Artykuł promocyjny

Bogusław Rogalski (z lewej): – Popieram w wyborach do Sejmu Czesława Kwaśniaka. To człowiek zasad stojący zawsze po stronie zwykłych ludzi, któremu warto zaufać.

Kandydujący do sejmu z pierwszego miejsca na liście Konfederacji w naszym okręgu Czesław Kwaśniak otrzymał poparcie od Bogusława Rogalskiego – prezesa Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin.

Rogalski to polski polityk i politolog, doktor nauk humanistycznych, w latach 2004–2009 poseł do Parlamentu Europejskiego VI kadencji, następnie doradca frakcji Europejskich Konserwatystów i Reformatorów ds. międzynarodowych. Do okręgu tarnowskiego przyjechał specjalnie by udzielić poparcia Czesławowi Kwaśniakowi:

– W dzisiejszej polityce potrzebni są ludzie z zasadami, uczciwi, broniący wartości chrześcijańskich i prorodzinnych, nieulegający wpływom i wszechobecnej poprawności politycznej, która zatruwa życie w Polsce. Dlatego popieram w wyborach do Sejmu, w okręgu tarnowskim, Czesława Kwaśniaka. To człowiek zasad stojący zawsze po stronie zwykłych ludzi, któremu warto zaufać podkreśla prezes Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin.

– Zaufanie do mojej osoby budowałem w społeczeństwie od lat, fundamentem była moja praca, ale i skuteczność. Jestem człowiekiem stąd, z dziada pradziada, wierny zasadom, które wpoili mi rodzice i Kościół. Zawsze stałem po stronie prawdy i polskiej racji stanu – przedstawia się Czesław Kwaśniak.

Najnowsze materiały Partnerów