R e k l a m a

Olchawa. Spłonęła stodoła. W pogorzelisku znaleziono ciało mężczyzny

-

Bocheńska prokuratura bada sprawę pożaru, do którego doszło w nocy z 2 na 3 października w miejscowości Olchawa w gminie Nowy Wiśnicz – spłonęła tam wówczas drewniana stodoła. Dzień później w pogorzelisku znaleziono ciało mężczyzny. Na razie nie jest znana tożsamość ofiary, ani też data i przyczyna śmierci – dowiedział się Bochnianin.pl.

Do pożaru doszło w nocy ok. godz. 1:30. W akcji gaszenia pożaru wzięli udział strażacy z PSP w Bochni i miejscowych jednostek OSP. Ludzkie szczątki znaleziono dopiero następnego dnia.

4 października w pogorzelisku po pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Olchawa ujawniono zwłoki mężczyzny. Ciało zostało znalezione przez osobę zajmującą się porządkowaniem pozostałości po pożarze. Nie jest znana tożsamość ofiary, ani też data i przyczyna śmierci – poinformowała Barbara Grądzka, zastępca prokuratora rejonowego w Bochni.

Prokuratura Rejonowa w Bochni prowadzi w tej sprawie śledztwo dotyczące sprowadzenia pożaru, w następstwie którego nastąpiła śmierć człowieka. – Zlecono między innymi wykonanie sekcji zwłok i badania DNA w celu ustalenia tożsamości tego mężczyzny i przyczyny jego zgonu – wyjaśniła Barbara Grądzka.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc