Ryszard Drożdżak. Podziękowanie dla Wyborców

Szanowni Państwo,

wybory parlamentarne za nami. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie duża ilość osób jaka wzięła w nich udział. To wskazuje, że jako Naród stajemy się coraz bardziej świadomym społeczeństwem, które chce mieć aktywny współudział w tym w jakim kierunku nasz kraj będzie się rozwijał.

Szanowni Państwo,

podczas tych wyborów poddałem się także Waszej ocenie kandydując do Sejmu RP z list PSL-Koalicja Polska. Start w wyborach to nie łatwe doświadczenie życiowe i społeczne. Hartuje ducha, pozwala na zdobycie nowych umiejętności, a także na to, aby w inny sposób spojrzeć na dotychczasowe dokonania.

Dzisiaj chcę wszystkim Państwu bardzo serdecznie podziękować za zaufanie i oddane na mnie głosy. Zrobiliście dla mnie, dla nas naprawdę wiele. Wasz głos był i jest potwierdzeniem, że warto pracować.

Cieszę się bardzo zarówno z mojego wyniku w tych wyborach. To dużo więcej niż dotychczas otrzymywałem. Dziękuję za to, że dostrzegacie Państwo moją codzienną pracę dla Was.

Cieszy mnie również świetny wynik PSL-u na naszym okręgu. Te 46.333 głosów to realnie ponad 13,35% poparcia. Dziękuję.

Można więc wnioskować, że racjonalne, zdroworozsądkowe, chadeckie centrum jest niezbędne i oczekiwane przez społeczeństwo. My je tworzymy, bo my łączymy Polaków.

Jeszcze raz wszystkim Państwu bardzo serdecznie dziękuję.

Ryszard Drożdżak

Najnowsze materiały Partnerów

X