R e k l a m a

Bochnia. W niedzielę koncert na 25-lecie Orkiestry Baczków

-

Już w najbliższą niedzielę 27 października o godz 17:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni odbędzie się koncert z okazji 25-lecia istnienia Orkiestry Baczków.

– Podczas koncertu będzie trochę wspomnień i repertuaru z poprzednich lat, chociaż głównie pojawią się utwory w nowej odsłonie, tym razem tylko w aranżacji na instrumenty dęte, bez sekcji smyczkowej – zdradzają muzycy.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona – hala pomieści maksymalnie 1000 osób. Wejście od godz. 16.00.

Podczas koncertu będzie można wesprzeć działalność orkiestry oraz nabyć płyty.

Orkiestra Baczków istnieje od ćwierć wieku, ale kariera tej grupy nabrała rozpędu po tym gdy 6 lat temu objął ją Wojciech Zwierniak – młody dyrygent z głową pełną pomysłów. Nieszablonowe podejście do promowania działalności orkiestry zaowocowało w 2016 roku coverem utworu „Shut Up and Dance” i nakręceniem teledysku w… zakładzie karnym w Nowym Wiśniczu.

To było to! – kopniak, którym orkiestra otworzyła sobie drzwi „na salony”, trafiła do Mam Talent i stała się marką rozpoznawalną nie tylko w gminie Bochnia i na ziemi bocheńskiej.

We wrześniu Orkiestra zaprezentowała swój najnowszy teledysk – cover przeboju „Pokolenia” grupy KOMBII.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc