Już w najbliższą sobotę przeżyjemy kolejne emocje piłkarskie w Bochni. W meczu 15. kolejki TEXOM Małopolskiej 4. Ligi drużyna Bocheńskiego zmierzy się z Dalinem Myślenice.
Bocheński po trzynastu rozegranych meczach zgromadził na koncie 23 punkty, które przekładają się na 4. pozycję w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce piłkarze prowadzeni przez Damiana Rębisza zremisowali 1:1 w Muszynie z ekipą Popradu. W bieżących rozgrywkach Ekipa z Solnego Grodu triumfowała jak do tej pory 6-krotnie, do tego 5 razy remisując i ponosząc zaledwie 2 porażki.
Naprzeciw piłkarzom BKS HAL-MONT Bochnia w sobotę stanie drużyna Dalinu Myślenice. Ekipa z Myślenic ma tylko 3 punkty mniej od zespołu Bocheńskiego i zajmuje 7. miejsce w tabeli IV ligi. Gracze z Myślenic również wygrywali 6-krotnie, notując ponadto 2 remisy oraz 5 porażek. W poprzedniej kolejce wygrali oni z rezerwami krakowskiego Hutnika 3:2, z czego dwie bramki dla Dalinu zdobył będący ostatnio w dobrej dyspozycji Michał Ślaski. Sobotni mecz pomiędzy dwoma drużynami o zbliżonej pozycji w ligowych rozgrywkach zapowiada się zatem bardzo emocjonująco.
Początek spotkania już w sobotę, 18 października, o godzinie 15:00. Wejściówki będą dostępne do nabycia w kasie przy ulicy Parkowej 3, dzieci do lat 7 wchodzą na bocheński stadion za darmo. Sponsorem Meczu jest firma Immergas Polska, która przygotowała dla kibiców ciekawe zestawy gadżetów do losowania.