Puchary żaków i orlików w Halowej Lidze Piłki Nożnej

-

W ubiegłym tygodniu zespoły orlików i żaków Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni wzięły udział w Lidze Halowej, rozgrywkach organizowanych przez bocheński Podokręg Piłki Nożnej.

Drużyny żaków walczyły w dwóch turach: 27 i 29 stycznia. W rozgrywkach wzięło udział 6 zespołów: MOSiR I Bochnia, MOSiR II Bochnia, Victoria Słomka, MSP Bochnia, Promień Mikluszowice, Beskid Żegocina.

Wyniki zespołów MOSiR-u:

MOSiR I Bochnia – Beskid Żegocina 5:1
MOSiR II Bochnia – Promień Mikluszowice 4:1
MOSiR I Bochnia – MOSiR II Bochnia 4:0
MOSiR II Bochnia – Beskid Żegocina 1:0
Victoria Słomka – MOSiR I Bochnia 1:6
MOSiR II Bochnia – Promień Mikluszowice 4:0
MOSiR I Bochnia – Beskid Żegocina 2:0
MOSiR I Bochnia – MOSiR II Bochnia 1:2
MOSiR II Bochnia – Beskid Żegocina 0:2
Victoria Słomka – MOSiR I Bochnia 1:4

MOSiR II Bochnia – Victoria Słomka 2:0
MSP Bochnia – MOSiR I Bochnia 3:1
MOSiR II Bochnia – MSP Bochnia 2:1
Promień Mikluszowice – MOSiR I Bochnia 3:2
MOSiR II Bochnia – Victoria Słomka 6:0
MSP Bochnia – MOSiR I Bochnia 5:0
MOSiR II Bochnia – MSP Bochnia 0:1
Promień Mikluszowice – MOSiR I Bochnia 2:1

Końcowa kolejność żaków:

  1. MSP Bochnia, 27 pkt.
  2. MOSiR II Bochnia, 21 pkt.
  3. MOSiR I Bochnia, 15 pkt.
  4. Beskid Żegocina, 15 pkt.
  5. Promień Mikluszowice, 9 pkt.
  6. Victoria Słomka, 3 pkt.

Skład żaków MOSiR II Bochnia: Kacper Kazimirek (bramkarz), Maciej Cempa, Jakub Kurdziel, Wiktor Kukla, Tobiasz Kucharski, Adam Karasiński.

Skład żaków MOSiR I Bochnia: Kacper Kazimirek (bramkarz), Hubert Dziadoszczyk, Maciej Migdał, Ksawery Trojan, Igor Łach.

Opiekę trenerską nad zespołami żaków MOSiR Bochnia sprawował Damian Szydłowski.


Drużyny orlików walczyły 28 i 30 stycznia. W rozgrywkach wzięło udział 7 zespołów: MOSiR I Bochnia, MOSiR II Bochnia, MOSiR III Bochnia, MSP I Bochnia, MSP II Bochnia, Beskid Żegocina, Promień Mikluszowice.

Wyniki zespołów MOSiR-u:

MOSiR II Bochnia – Beskid Żegocina 0:9
MOSiR III Bochnia – Promień Mikluszowice 4:0
MOSiR I Bochnia – MOSiR II Bochnia 2:0
MOSiR III Bochnia – MOSiR I Bochnia 5:0
MOSiR II Bochnia – MOSiR III Bochnia 0:5
MSP I Bochnia – MOSiR I Bochnia 3:1

Promień Mikluszowice – MOSiR II Bochnia 2:1
Beskid Żegocina – MOSiR III Bochnia 1:1
MOSiR II Bochnia – MSP I Bochnia 0:3
MOSiR I Bochnia – Promień Mikluszowice 3:0
MSP II Bochnia – MOSiR III Bochnia 1:4
MSP II Bochnia – MOSiR I Bochnia 2:2
Beskid Żegocina – MOSiR I Bochnia 2:0
MSP I Bochnia – MOSiR III Bochnia 2:0
MOSiR II Bochnia – MSP II Bochnia 1:2

Końcowa kolejność orlików:

  1. Beskid Żegocina, 16 pkt.
  2. MSP I Bochnia, 15 pkt.
  3. MOSiR III Bochnia, 13 pkt.
  4. MOSiR I Bochnia, 7 pkt.
  5. MSP II Bochnia, 4 pkt.
  6. Promień Mikluszowice, 3 pkt.
  7. MOSiR II Bochnia, 0 pkt.

Skład orlików MOSiR III Bochnia: Aleksander Cyz, Błażej Kaliciak, Antoni Szczygieł, Sergiusz Bohosiewicz, Maksymilian Michniak.

Skład orlików MOSiR I Bochnia: Miłosz Moskal, Bartosz Duda, Maciej Ignacyk, Filip Mazurkiewicz, Maksymilian Michniak.

Skład orlików MOSiR II Bochnia: Mariusz Pałka, Jakub Kurtyka, Kacper Łach, Adam Więcek, Antoni Miś, Wiktor Babicz, Bartosz Dudek, Jan Brzęk, Rafał Kubas.

Opiekę trenerską nad zespołami orlików MOSiR Bochnia sprawował Piotr Górecki.

Zawody rozegrane zostały w hali sportowej SP nr 4/II LO w Bochni.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

styczeń, 2022

X