R e k l a m a

Pływanie. Mistrzyni Europy w Bochni! Zapisy na warsztaty

-

15 lutego wielkie święto pływania na bocheńskiej Krytej Pływalni im. Jana Kota. Tego dnia warsztat pływacki poprowadzi tu Alicja Tchórz – wybitna pływaczka, aktualna Mistrzyni Europy, wielokrotna medalistka Mistrzostw Europy, uczestniczka dwóch Olimpiad (Londyn 2012 i Rio de Janeiro 2016). Patronat nad wydarzeniem objął Bochnianin.pl.

To już IV edycja projektu “WARSZTAT Z MISTRZEM PŁYWANIA”. Będzie wyjątkowa nie tylko dlatego, że w tym roku bocheński basen obchodzi swoje 20-lecie funkcjonowania. Także dlatego, że gościem specjalnym warsztatów będzie niesamowita kobieta, tytan pracy, a przede wszystkim wybitna pływaczka – Alicja Tchórz.

Lista jej osiągnięć jest naprawdę imponująca, a obecna forma tylko potwierdza, że Alicja Tchórz to sportowiec kompletny. Niespełna dwa miesiące temu wywalczyła historyczny dla Polski medal w sztafecie 4x50m stylem zmiennym na Mistrzostwach Europy w Glasgow (2019), a już ostro trenuje i przygotowuje się do zbliżających się Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Jak zapewniają organizatorzy, warsztat pozwoli jego uczestnikom spojrzeć w zupełnie innym świetle na technikę pływania oraz podejście do samego treningu:

Tworząc cykl ”WARSZTAT Z MISTRZEM PŁYWANIA” chcieliśmy obudzić ukryte talenty, które są w naszym mieście. Możliwość odbycia treningu ze swoim idolem, którego ogląda się w telewizji pozwala młodemu zawodnikowi marzyć i wierzyć, że wszystko jest do osiągnięcia. Fajnie jest pogadać również po treningu i „zbić” klasyczną piątkę. Cieszy widok zmęczonych, ale przede wszystkim zadowolonych pływaków. 

Dla nas trenerów i instruktorów jest to skarbnica wiedzy, która na pewno pozwoli podnieść jakość prowadzonych treningów i zajęć – zwracają uwagę instruktorzy ze Szkoły Pływania H2O, która razem z Dyrekcją Krytej Pływalni w Bochni jest organizatorem tego wydarzenia.

Podczas warsztatu, uczestnicy mogą liczyć na orzeźwienie w postaci napoju izotonicznego oraz batonu energetycznego – niezbędnych elementów dla prawdziwych sportowców.

Zapisy:

[email protected]
– 575-524-111

Patronem medialnym tego wydarzenia jest portal [email protected]

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia