R e k l a m a

Powiatowi radni PiS zrzucili się na sprzęt dla DPS w Bochni

-

Jedenastu radnych klubu Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Powiatu w Bochni zdecydowało się wymiernie wspomóc Dom Pomocy Społecznej. Zakupiony przez nich sprzęt został już dostarczony do placówki.

– Postanowiliśmy dołożyć swoją cegiełkę. Zadzwoniłem do DPS, by zorientować się co jest teraz najbardziej potrzebne. Siostry przekazały mi, że „na już” przydałaby się pralka oraz suszarka. Działaliśmy szybko, kupiliśmy sprzęt, już jest na miejscu i pracuje – poinformował w rozmowie z Bochnianin.pl Mariusz Zając, radny powiatu bocheńskiego.

– Niech służy wszystkim mieszkańcom DPSu oraz ich opiekunom. Dziękujemy za waszą pracę oraz piękny przykład troski o dobro osób najbardziej potrzebujących. Pracownikom oraz mieszkańcom DPSu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia – dodał Mariusz Zając.

AKTUALIZACJA:

Dlaczego akurat taki sprzęt był potrzebny? DPS ma swoją profesjonalną pralnię, ale znajduje się ona w drugim budynku (tam gdzie funkcjonuje dom dla osób starszych). Ze względów bezpieczeństwa w obecnej sytuacji nie może ona być wykorzystywana na potrzeby oddziału, w którym stwierdzono dużą liczbę zakażeń koronawirusem.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia