NAWIGATOR już w nowej, nowoczesnej siedzibie przy ul. Proszowskiej

Po dwóch latach inwestycji firma Nawigator przeniosła się z wynajmowanego lokalu na ul. Kmity do nowo wybudowanego obiektu na ul. Proszowskiej 18. Budynek był specjalnie projektowany pod firmę reklamową. Jest nowoczesny z własnym parkingiem, dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Wszelkie odpady produkcyjne są segregowane a dostarczyciel maszyn – firma EPSON –  zapewnia odbiór i całkowity recycling wkładów z tuszami.

Jeszcze na ten rok zaplanowano inwestycje proekologiczne jak panele fotowoltaiczne oraz wykorzystanie wody deszczowej z już przygotowanych podziemnych zbiorników.

Firma Nawigator współpracuje ze szkołami, przedszkolami przekazując nieodpłatnie kolorowe folie, gadżety oraz papiery które są do wykorzystania w edukacji i zabawie dzieci.

Jednak tym co wyróżnia firmę Nawigator są nowe maszyny. Ekologiczna drukarka wielkoformatowa Epson drukująca dziesięcioma kolorami w tym białym i metalicznymi, jest jedyną taką na lokalnym rynku. Druk aplikowany jest na stole rolowym bez dotykania wydruku. Ma to szczególne znaczenie przy wymagających pracach jednocześnie przyspieszając proces produkcji. Najwyższa rozdzielczość druku i zastosowanie półtonów gwarantuje jakość możliwą do uzyskania tylko w najwyższej klasie drukarkach. 

Firma posiada również laser i frezarkę CNC, giętarkę do podświetlanych liter przestrzennych oraz giętarkę do tworzyw sztucznych. Taki park maszynowy pozwala firmie Nawigator na szybką realizację najróżniejszych form reklamowych z zachowaniem wysokiej jakości.

Firma Nawigator może się również pochwalić pracownikami z kilkunasto i kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży podpartym szkoleniami. Spośród czterech grafików pracujących w firmie dwóch miało swoje wystawy, a Mateusza Marca nie trzeba przedstawiać ludziom z branży oraz wymagającym klientom. 

Projekty i realizacje firmy Nawigator można oglądać w nowo wyremontowanym sklepie FLORIS w Bochni czy w punkcie informacji turystycznej w Lipnicy. Nie wszyscy również wiedzą że konkurs na nowe logo dla firmy Bolarus wygrała właśnie firma Nawigator. Flota kilkudziesięciu samochodów firmy Północ Południe, Miąsko, Farmer czy piekarni Ulman, Meble Niemieckie – to również realizacje firmy Nawigator.

Oferta firmy skierowana jest do wymagających klientów ceniących sobie jakość. Mocnym atutem firmy jest również szybki czas realizacji zleceń, możliwy dzięki nowemu miejscu, nowym maszynom i pracownikom z talentem i doświadczeniem.

Nawet jeśli korzystasz już z jakiejś agencji reklamowej i jesteś zadowolony sprawdź czy nie może być lepiej, szybciej i taniej.

Zapraszamy!
ul. Proszowska 18, Bochnia
https://www.facebook.com/reklamabochnia/
www.netnawigator.pl

Najnowsze

Odstrzał dzików na Bocheńszczyźnie. Pozwolenie na prawie 100 sztuk

Wojewoda Małopolski wydał rozporządzenie w sprawie zarządzenia odstrzału sanitarnego dzików na obszarze zagrożenia wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń. W obwodach łowieckich zlokalizowanych na...

Wywiesiła banner Trzaskowskiego, dostała anonim: „Jak wy się Boga nie boicie reklamować zboczeńca”

Mieszkanka gminy Trzciana (powiat bocheński), która powiesiła na swojej posesji banner wyborczy kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego, dostała anonim z żądaniem usunięcia...

BO 2021: Zakwalifikowano 27 projektów, dodatkowy nabór dla osiedla Chodenice

Zakończył się nabór projektów do Budżetu Obywatelskiego Bochni na 2021 r. Wpłynęło 29 propozycji zadań, z których pozytywnie zakwalifikowano 27. Zgodnie z...

Bochnia i powiat „zagłębiem chłodniczym”. Firmy z branży fundują stypendia, płatne praktyki i staże dla uczniów ZS Nr 1. Ostatni tydzień rekrutacji

W bocheńskim Zespole Szkół Nr 1 jeszcze do piątku (10 lipca br.) trwać będzie rekrutacja na nowy kierunek „Technik chłodnictwa i klimatyzacji”....

Justyna z ZS 3 – ZDJĘCIA

Inteligencja, naturalność i kultura osobista oraz wzrost modelki i długie rude włosy, to cechy rozpoznawcze czerwcowej kandydatki do tytułu Gracji Bocheńskiej 2020....
21,885FaniLubię
806ObserwującyObserwuj
X