Wybory prezydenckie. Podpisy dla Rafała Trzaskowskiego zbierano w Brzesku. Kiedy w Bochni?

-

W Brzesku pierwszego dnia akcji zbierania podpisów poparcia dla kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego (Koalicja Obywatelska), na listy wpisało się około 200 osób. Akcja będzie prowadzona w kolejnych dniach, a w sobotę okazja do wyrażenia poparcia będzie również w Bochni.

Aby móc wystartować w wyborach prezydenckich 28 czerwca, Rafał Trzaskowski musi zebrać 100 tys. podpisów popierających jego kandydaturę. Ma na to zaledwie tydzień, dlatego wśród jego zwolenników panuje niezwykła mobilizacja. W czwartek media społecznościowe pełne były zdjęć z różnych części Polski, na których pokazywano „pospolite ruszenie”.

Chętnych na udzielenie poparcia kandydatowi nie brakowało także w Brzesku. Od rana podpisy zbierano w biurze lokalnego działacza KO Bogusława Sambora, po południu specjalny punkt na kilka godzin uruchomiono na brzeskim rynku. Zebrano około 200 podpisów. Akcja będzie powtarzana przez kilka najbliższych dni.

W weekend działacze KO pojawią się także w Bochni, aby dać możliwość wyrażenia poparcia dla kandydatury Rafała Trzaskowskiego także mieszkańcom naszego miasta. Podpisy będą zbierane w sobotę w godz. 9:30 – 12:00 w okolicy Hali Targowej Gazaris.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

czerwiec, 2022

X