Łapanów. „Katastrofa!” Powódź zdewastowała obiekty sportowe – ZDJĘCIA, WIDEO

-

Wielka woda ze Stradomki, która o świcie przetoczyła się przez gminę Łapanów, wyrządziła ogromne szkody także na obiektach sportowych miejscowych klubów. Dramatycznie wyglądają stadiony miejscowego „Piasta” oraz Tarnavii Tarnawa.

Fala powodziowa porwała m.in. obie pakamery. – Kontener gości popłynął sobie w dal, jeszcze go nie odnaleziono. Kontener gospodarzy i sanitarny zatrzymały się na drzewach 200 metrów dalej – informują działacze klubu.

Wyliczają też kolejne zniszczenia: – Przewrócone „piłkołapy” za bramkami (oba połamane), zniszczona ławka rezerwowych gości, bramki aluminiowe odpłynęły, uszkodzona i przestawiona pakamera dla sędziów, zamulona murawa na całym boisku, zniszczone ławki dla kibiców i wiata medyczna, uszkodzony słup oświetleniowy, podobnie jak instalacja elektryczna, zniszczony sprzęt piłkarski…

Niemal tak samo jest na niedawno wyremontowanym obiekcie „Piasta” Łapanów. Prezes klubu przesłał do redakcji filmik, który nakręcił na gorąco, gdy woda jeszcze stała na boisku, zza kadru komentując widoczne już wtedy zniszczenia:

Podobnie było na stadionie Naprzód Sobolów:

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

czerwiec, 2022

X