R e k l a m a

Tragiczny wypadek w Baczkowie. Zginęły CZTERY osoby – ZDJĘCIA

-

Do fatalnego w skutkach wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 965 w miejscowości Baczków (gmina Bochnia). W piątek około godz. 23:00 samochód osobowy uderzył tam w betonowy mostek. Trzech młodych mężczyzn poniosło śmierć na miejscu, czwarty trafił do szpitala w stanie ciężkim, ale medykom nie udało się go uratować.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, samochód marki Peugeot 106 jadąc od strony Proszówek na północ, na lewoskrętnym łuku drogi z niewiadomych przyczyn zjechał na prawe pobocze, a następnie uderzył w betonowy przepust.

Na miejsce zadysponowano karetki z Bochni i Brzeska, ale najpierw zakleszczone we wraku pojazdu ofiary musieli uwolnić przy użyciu specjalistycznego sprzętu hydraulicznego strażacy. Niestety okazało się, że dwóch młodych mężczyzn już nie żyje, trzeciego próbowano reanimować przez kilkadziesiąt minut ale bez skutku. Po czwartego poszkodowanego, który był w stanie ciężkim, przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i przetransportował go do jednego z krakowskich szpitali.

Na miejscu wciąż pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, droga jest całkowicie zablokowana. W sprawie zostanie wszczęte śledztwo w celu wyjaśnienia szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Śmiertelne ofiary wypadku to dwaj mieszkańcy Baczkowa oraz mieszkaniec Proszówek. Na razie nieznana jest tożsamość czwartego mężczyzny.

AKTUALIZACJA:

Zabrany do szpitala mężczyzna nie przeżył. Liczba ofiar wypadku to 4 osoby (w wieku 24 do 38 lat) – wszyscy, którzy podróżowali Peugeotem.

To najtragiczniejszy wypadek na drogach Bocheńszczyzny od lat.

źródło: Google Maps

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc