R e k l a m a

W centrum Bochni ukradł kosiarkę spalinową o wartości 1780 zł

-

Policjanci zatrzymali 21-latka, który na terenie Bochni ukradł kosiarkę spalinową o wartości 1780 zł. Sprawcę wytropili i zatrzymali bocheńscy kryminalni. Teraz mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu właściciel sklepu ogrodniczego mieszczącego się na terenie Bochni zgłosił kradzież kosiarki spalinowej, która znajdowała się wraz z innymi maszynami na wystawie przed sklepem.

Nieznany sprawca odczepił linkę zabezpieczającą kosiarki, a kiedy zabrał jedną z nich oddalił się z łupem niezauważony przez nikogo. Kilka następnych dni to wytężona praca policjantów wydziału kryminalnego, którzy dzięki pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali sprawcę tej kradzieży. Okazał się nim 21-latek mieszkający na terenie powiatu bocheńskiego – relacjonuje podkom. Łukasz Ostręga, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bochni.

W sprawie tej trwają dalsze czynności, gdyż zatrzymany mężczyzna sprzedał kosiarkę przypadkowej osobie. – 21-latek usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa kradzieży, które zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5 – dodaje Łukasz Ostręga.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia