R e k l a m a

Roman Ptak wraca na stanowisko. Sąd uchylił zawieszenie burmistrza Niepołomic

-

Sąd Rejonowy w Katowicach uchylił we wtorek 29 września środek zapobiegawczy w postaci zawieszenia w czynnościach służbowych burmistrza Niepołomic oraz jego zastępcy. „Wracamy!” – napisał na Facebooku Roman Ptak.

– W grudniu ubiegłego roku postawiono nam zarzuty nieprawidłowości przy wyborze autora koncepcji szkoły podstawowej w Niepołomicach. Zarzucono nam naruszenie ustawy o zamówieniach publicznych – przypomniał samorządowiec.

Do wyroków w tej sprawie jeszcze daleko, ale „prewencyjnie” zdecydowano o zawieszeniu burmistrza w czynnościach (wojewoda wskazał na jego miejsce młodego działacza PiS). Roman Ptak i Adam Twardowski tę decyzję zaskarżyli – i po niemal roku wygrali.

– Na przygotowywanych przez nas latami inwestycjach wstęgi poprzecinane, łopaty powbijane. My po 299 dniach wracamy do pracy, bierzemy się do roboty już w demokratycznym trybie, mając społeczny mandat do naszych działań.

– To nie był łatwy czas. Dziękujemy za wsparcie naszym żonom, rodzinom, przyjaciołom i znajomym. Wasze wsparcie było dla nas bardzo ważne. Ta cała sytuacja miała niewątpliwie jeden pozytywny aspekt: poznaliśmy prawdziwych przyjaciół, wiarygodnych współpracowników i życzliwych nam ludzi. Za to dziękujemy ogromnie – dodał Roman Ptak.

O sprawie pisaliśmy w Bochnianin.pl – zobacz TUTAJ.

Publiée par Roman Ptak sur Mercredi 30 septembre 2020

Dzisiaj 7:30 zostaliśmy bardzo serdecznie przywitani przed Urzędem Miasta. Dzięki bardzo! Bierzemy się do pracy!

Publiée par Roman Ptak sur Mercredi 30 septembre 2020

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc