Futsal. BSF i RPK podpisały umowę o współracy

-

Na mocy porozumienia w autobusach podmiejskich Rejonowego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego pojawią się plakaty promujące Bocheńskie Stowarzyszenie Futsalu, a na meczach domowych BSF-u pojawi się baner firmy RPK Bochnia – poinformował klub w komunikacie prasowym.

– Dzięki podpisanej umowie mamy nadzieję na większe dotarcie do lokalnych kibiców i sympatyków futsalu oraz zainteresowanie naszym klubem – wskazuje Rafał Czaja, prezes Bocheńskiego Stowarzyszenia Futsalu.

– Jestem pod wrażeniem prężnej działalności Bocheńskiego Stowarzyszenia Futsalu, ambitnych planów oraz zaangażowania działaczy w rozwój kultury fizycznej i sportu – szczególnie halowej piłki nożnej, która zdobywa coraz większą popularność wśród zawodników i kibiców. Nasza współpraca w zakresie promocji przyniesie z pewnością wymierne korzyści przyczyniając się do większej rozpoznawalności w środowisku zarówno Bocheńskiego Stowarzyszenia Futsalu jak też Rejonowego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego – mówi prezes spółki Adam Kwaśniak.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

styczeń, 2022

X