R e k l a m a

Reklama z Kamilem Stochem powstała w studiu w powiecie bocheńskim – zobacz WIDEO

-

Reklama sponsora skoków narciarskich – firmy Blachotrapez – która emitowana jest w czasie transmisji zawodów na antenie TVP, powstała w studiu agencji Wave Brand mieszczącej się w Trzcianie (powiat bocheński). Bohaterem spotu jest Kamil Stoch – trzykrotny mistrz olimpijski oraz dwukrotny mistrz świata w skokach narciarskich.

– Dzień zdjęciowy zaczęliśmy sprawnie od nagrania bilbordu sponsorskiego. Pracowaliśmy na kamerze RED z wykorzystaniem zielonego ekranu, aby później łatwiej w post produkcji dodać założone efekty – przybliża kulisy powstania reklamy Jarosław Mikus z Wave Films. – Następnie pracowaliśmy nad zdjęciami oraz krótkimi filmami, które będzie można wykorzystywać na wielu polach eksploatacji. Współpraca z Kamilem Stochem przebiegała znakomicie. Jest profesjonalistą nie tylko na skoczni ale również podczas nagrań. To był świetny dzień, super atmosfera i zgrana ekipa.

To nie pierwsza współpraca firmy Blachotrapez i Wave Films oraz nie pierwsza gwiazda przed ich kamerami. Wspólnie tworzyli już filmy między innymi z takimi gwiazdami jak Kamil Glik – reprezentant polski w piłce nożnej.

Cieszymy się dziś podwójnie. Po pierwsze że mimo trudnych czasów cała produkcja przebiega bezproblemowo. Kamil jest znakomity, bardzo profesjonalny i przede wszystkim w świetnej formie. Po drugie, wszystko co robimy, miejsce w którym jesteśmy oraz cała znakomita ekipa to w 100 procentach zasoby naszej agencji reklamowej Wave Brand. Cieszymy się, że Kamil wybrał Blachotrapez, a Blachotrapez wybrał nas – Radosław Mikus z Wave Films.

Sam Kamil Stoch również zadowolony jest ze współpracy z Wave Films. Podczas pracy na planie ocenił: – Cieszę się, że jest bardzo profesjonalna ekipa. Nie trzeba wiele powtarzać, tego bardzo nie lubię, a tutaj jest naprawdę dosyć szybko, sprawnie, przyjemna robota. Każdy wie co ma robić, ale przede wszystkim jest też czas na żarty, jest też czas na uśmiech, to też jest super!

Poniżej przedstawiamy efekty pracy oraz kulisy nagrania.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc