R e k l a m a

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna przygotowała poradnik na czas pandemii

-

Sytuacja epidemiologiczna dotyka nas wszystkich. Nie mamy na nią wpływu, ale mamy wpływ na to jak się w tej rzeczywistości odnajdziemy. Aby w tym pomóc specjaliści z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bochni przygotowali specjalny poradnik, który ułatwi nam funkcjonowanie. Broszura zawiera podstawowe informacje dotyczące pielęgnowania zdrowia psychicznego, które mogą okazać się pomocne i przydatne.

Pandemia koronawirusa to dla nas czas niecodzienny, będący wielkim wstrząsem dla ludzi. To długotrwały okres niepewności, który odbija się na naszym zdrowiu psychicznym. Sytuacja ta wymaga podjęcia wyjątkowych kroków, wsparcia, współpracy i kontaktu z drugim człowiekiem. Dlatego zdecydowaliśmy się wydać poradnik – mówi Adam Korta, starosta bocheński.

Autorami poradnika pt. „Niecodziennik” są psychologowie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bochni. Z publikacji dowiemy się jak reagować na stres i stany depresyjne, gdzie otrzymać darmowe wsparcie psychologiczne, czy też w jaki pomagać dzieciom.

Poradnik został wydrukowany w formie broszury, która trafi do szkół oraz jednostek pomagających osobom w trudnej sytuacji. Jest również dostępny do pobrania w formie pliku PDF – link TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2023