R e k l a m a

Zatankował paliwo do kanistrów i próbował uciec bez płacenia

-

Policjant z komisariatu w Czchowie (powiat brzeski) zatrzymał mężczyznę, który próbował ukraść paliwo z jednej ze stacji na terenie gminy Czchów.

Do zdarzenia doszło w nocy z 2/3 lutego. Policjant nie będący wówczas na służbie tankował samochód na stacji paliw i w pewnym momencie zauważył jak do dystrybutora podszedł mężczyzna i nalawszy paliwo do dwóch pojemników usiłował oddalić się nie uiszczając opłaty za to paliwo.

Policjant interweniował i uniemożliwił mężczyźnie oddalenie się z miejsca zdarzenia. Co więcej, przyglądając mu się, skojarzył go z wizerunkiem złodzieja, który zapamiętał z innego zgłoszenia. Okazało się, że to rzeczywiście ten sam mężczyzna, który 2 lutego około godziny 17-tej z innej stacji paliw znajdującej się w pobliskiej miejscowości dokonał kradzieży około 15 litrów paliwa.

Funkcjonariusz powiadomił pełniących służbę mundurowych, którzy przejęli zatrzymanego. Mężczyzna przyznał się do kradzieży oraz usiłowania kradzieży paliwa z dwóch stacji paliw. Za popełnione czyny grozi mu grzywna.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia