R e k l a m a

Bochnia. Stara kamienica zamieniła się w nowoczesny budynek

Kolejny stary budynek w Bochni zyskał nowe życie. Firma Concept Nieruchomości przebudowała willę przy ul. Solna Góra 21 tworząc w niej nowoczesne, dobrze zaadaptowane mieszkania.

W budynku powstało 7 mieszkań wykończonych w standardzie premium, o metrażu od 30m2 do 41m2. Wszystkie zostały przygotowane tak, aby można było w nich zamieszkać w zasadzie od momentu przekazania kluczy – wykończone, całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD.

– Takie lokale stanowią alternatywę dla mieszkań w stanie deweloperskim, które po zakupie trzeba jeszcze urządzać od podstaw – zwraca uwagę Tomasz Garus z firmy Concept Nieruchomości. – Klienci wybierając mieszkanie z naszej oferty zyskują nowe, pachnące świeżością mieszkanie, a jednocześnie oszczędzają koszty, czas i stres związany z remontem nowego, deweloperskiego lokalu – podkreśla.

Mieszkania w kamienicy przy ul. Solna Góra znalazły nabywców błyskawicznie. – Wszystkie sprzedaliśmy w przeciągu 6 dni, za co bardzo dziękujemy i co utwierdza nas w przekonaniu, że ludziom podoba się zmiana brzydkich, często opustoszałych budynków, w nowe realizacjedodaje Tomasz Garus.

Concept Nieruchomości prowadzi obecnie rozmowy dotyczące kilku innych budynków w okolicach bocheńskiego rynku, a wkrótce ma ruszyć przebudowa starego budynku w centrum Brzeska.


Firma uruchomiła także biuro pośrednictwa dając klientom jeszcze więcej możliwości – np. kupując nowe mieszkanie, stare można oddać w rozliczeniu lub firma powiąże je z innym klientem, korzystając ze swojej bazy.

Aktualna oferta mieszkań: http://nieruchomosci-concept.pl/

Concept Nieruchomości

wrzesień, 2023