R e k l a m a

Bochnia. 12-letnia Wiktoria Kasprzyk w The Voice Kids. „Sobowtórka Roksany Węgiel!” – WIDEO

-

W dzisiejszym odcinku muzycznego show na scenie pojawi się uczestniczka do złudzenia przypominająca zwyciężczynię pierwszej edycji. – Ona wygląda jak Roksana – krzyczał Dawid Kwiatkowski widząc Wiktorię Kasprzyk, uczennicę Szkoły Podstawowej Nr 4 w Bochni.

Odcinek „The Voice Kids”, w którym będzie można zobaczyć Przesłuchania w Ciemno, a podczas nich Wiktorię Kasprzyk, zostanie wyemitowany dziś (piątek) o godzinie 20:30 w TVP2.

Wczoraj stacja wypuściła do sieci zajawkę tego odcinka programu. Stąd wiemy, że młoda bochnianka zaśpiewała utwór „Hold My Hand” z repertuaru Jess Glynne, TVP poinformowała również, że wszyscy trenerzy odwrócili swoje fotele. – Ona wygląda jak Roksana! – krzyczał rozemocjonowany Dawid Kwiatkowski podczas występu 12-latki.

Trenerzy uznali też, że Wiktoria Kasprzyk przypomina Roksanę Węgiel nie tylko z wyglądu. – Mam déjà vu. Masz głos tak samo potężny – stwierdził Tomson. – Ruszasz się i śpiewasz jak ona – dodał Baron.

Do czyjej drużyny postanowi pójść Wiktoria? Dowiemy się w dzisiejszym odcinku „The Voice Kids”.

AKTUALIZACJA:

Wiktoria wybrała drużynę Cleo. Oto cały występ:

Casting do czwartej edycji programu „The Voice Kids” odbywał się wiosną zeszłego roku, z kolei przesłuchania w ciemno zorganizowano w wakacje.

Pochodząca z podbocheńskich Stanisławic Wiktoria jest uczennicą Szkoły Podstawowej Nr 4 w Bochni. Przygodę ze śpiewaniem zaczęła w Miejskim Domu Kultury pod okiem Sary Rynowskiej, potem jej opiekunkami były Marta Trybulec i Katarzyna Wrońska.

Wiktoria jest laureatką wielu konkursów szkolnych, gminnych, powiatowych. W grudniu zajęła 1. miejsce w IV Międzynarodowym Konkursie Wokalnym The Golden Voice, tym wykonaniem:

W serwisie YouTube można znaleźć także inne nagrania prezentujące talent Wiktorii:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc