R e k l a m a

Młode Talenty 2019 – zgłoszenia do przeglądu

-

Do 23 kwietnia można zgłaszać swój udział w przeglądzie „Młode Talenty 2019”. Tegoroczna edycja konkursu podobnie jak w minionych latach będzie stanowić powiatowe eliminacje do festiwalu „Talenty Małopolski 2019”. W ten sposób Miejski Dom Kultury w Bochni umożliwia utalentowanym dzieciom i młodzieży zaprezentowanie się na szczeblu wojewódzkim.

Warto zapoznać się z Regulaminem Przeglądu i Festiwalu, który wraz z kartami zgłoszeniowymi dla poszczególnych form artystycznych (muzyczna i taneczna) dostępny jest na stronie internetowej domu kultury www.mdk.bochnia.pl oraz w sekretariacie MDK.

Przesłuchania uczestników (na podstawie prawidłowo wypełnionej karty zgłoszeń) zaplanowano na 24 kwietnia, a koncert galowy odbędzie się w ramach Dni Bochni w amfiteatrze Parku Rodzinnego Uzbornia. Dokładne terminy przesłuchań zostaną podane po zamknięciu list startowych.

W jury przeglądu zasiądą przedstawiciele XXXII Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2019”, którzy prócz wyłonienia zwycięzcy tytułu „Młody Talent 2019”, wyłonią kandydatów do wojewódzkiego finału festiwalu „Talenty Małopolski 2019”. Przegląd finałowy odbędzie się w Dobczycach 17 maja (muzyczny) i 18 maja (taneczny). Zwycięzcy finałowego etapu wystąpią w koncercie laureatów w czerwcu tego roku.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc