Bochnia. Platforma Obywatelska RP wybrała nowe władze

-

10 kwietnia odbyły się wybory władz w bocheńskiej Platformie Obywatelskiej RP. Przewodniczącym Platformy w powiecie bocheńskim został Krzysztof Nowak. Z kolei przewodniczącym koła w mieście Bochnia wybrano Wojciecha Pietrasa.

Pochodzący z Tarnowa Krzysztof Nowak rodzinnie związał się z regionem bocheńskim i od 12 lat jest mieszkańcem miasta. W przeszłości był sekretarzem powiatu bocheńskiego, obecnie reprezentuje nasz region w sejmiku województwa małopolskiego (klub Koalicja Obywatelska). Z wykształcenia ekonomista, specjalizuje się w problematyce oświatowej. Prowadzi niepubliczne placówki oświatowo-wychowawcze.

Szefem miejskiej Platformy został Wojciech Pietras – absolwent Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, nauczyciel w Zespole Szkół Nr 1 w Bochni. Od początku związany z lokalną Platformą Obywatelską.

Wojciech Pietras – pierwszy z prawej, w środku senator Bogdan Klich, a po lewej nowy szef bocheńskiej PO – Krzysztof Nowak.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2023