Biblioteka proponuje e-konkurs „Biblioteczne stworki – Muminki”

-

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni – Oddział dla Dzieci i Młodzieży w ramach Tygodnia Bibliotek, który w tym roku trwa od 8 do 15 maja, zaprasza do wzięcia udziału w IV edycji e-konkursu pt. „Biblioteczne stworki – Muminki”. Tym razem tematem przewodnim będą stworki zamieszkujące pewną dolinę gdzieś w Finlandii, bohaterowie cyklu książek autorstwa Tove Jansson.

Zadaniem uczestników konkursu będzie udzielenie odpowiedzi na 5 zestawów pytań, umieszczanych codziennie, na stronie internetowej i Facebooku Biblioteki. Każdy zestaw będzie zawierał po 2 pytania, które będą dotyczyły całej serii książek o Muminkach.

Biorący udział w konkursie będą musieli wykazać się obszerną wiedzą na temat książek i umiejętnością wyszukiwania potrzebnych im informacji. Celem konkursu jest rozwijanie pasji i zainteresowań literackich wśród czytelników, uświadomienie wartości czytania oraz zachęcenie jeszcze nieczytających do korzystania ze zbiorów Biblioteki.

Konkurs rozpocznie się 10 maja i będzie trwał do 14 maja. Warunkiem udziału w konkursie będzie udzielenie prawidłowych odpowiedzi na zadane pytania, które należy dostarczyć do 26 maja drogą e-mailową na adres: [email protected] lub osobiście.

Losowanie nagród nastąpi 1 czerwca. Organizatorzy proszą o uważne śledzenie strony internetowej Biblioteki biblioteka-bochnia.pl oraz Facebooka.

Szczegóły dotyczące konkursu odnaleźć można w regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej Biblioteki (link TUTAJ).

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

styczeń, 2023