R e k l a m a

Powiat Bocheński z wyróżnieniem za budowę sali sportowej dla „Mechanika”

-

Starosta Adam Korta odebrał z rąk przewodniczącego Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolskich Kazimierza Barczyka, nagrodę „Lider Małopolski” dla Powiatu Bocheńskiego za najlepsze przedsięwzięcie w Małopolsce zrealizowane w 2018. Nagroda została przyznana za budowę sali gimnastycznej i termomodernizację budynku Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni.

Powiat Bocheński znalazł się w gronie 10 nagrodzonych instytucji i firm, takich jak PKP, GDDKiA w Krakowie, krakowskie wodociągi, Specjalistyczne Centrum Usług medycznych ze Słomnik czy firma Synerise.

Kapituła Konkursu wyróżnia najważniejsze przedsięwzięcia o wymiarze społecznym ważne dla sfery duchowej, tożsamości, edukacji, jakości życia mieszkańców, inwestycje infrastrukturalne, ekspansywne firmy z Małopolski, z nowymi technologiami, stwarzające nowe miejsca pracy.

Przypomnijmy:

W ubiegłym roku Mechanik zyskał nowe, piękne oblicze a to za sprawą nowo powstałej sali gimnastycznej oraz modernizacji budynku szkoły. Nowa sala ma wymiar 44 x22 m, a oprócz wielofunkcyjnego boiska  posiada również korty do squasha, siłownię i salę do aerobiku. Wszystko dostosowane w taki sposób aby z obiektu mogły korzystać osoby niepełnosprawne. Natomiast dzięki termomodernizacji docieplono ściany, szkoła zyskała nową elewację, wymieniono ogrzewanie oraz okna i drzwi. Obie inwestycje wyniosły ponad 12 milionów złotych.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia