Magistrat zaprasza na spotkania z ekodoradcą

-

Urząd Miasta Bochnia zaprasza na spotkania z ekodoradcą, które odbędą się w najbliższy wtorek i środę w tężni solankowej oraz na bocheńskim rynku.

Dokładne terminy i miejsca spotkań:

  • 1 czerwca w godz. 11:00 do 14:00 w tężni solankowej;
  • 2 czerwca w godz. 11:00 do 14:00 na bocheńskim rynku.

Celem spotkań jest promowanie punktu Czystego Powietrza w gminie, udzielenie informacji o zasadach dofinansowania, a także obowiązkach wynikających z obowiązującej uchwały antysmogowej.

Przyjdź i dowiedz się jak skorzystać z dofinansowania na wymianę starego pieca i ocieplenie domu. Podczas spotkania otrzymasz wskazówki jak poprawnie wypełnić i złożyć wniosek o dofinansowanie oraz na co zwrócić uwagę wykonując termomodernizację i gromadząc dokumenty niezbędne do rozliczenia dofinansowania – poinformowali urzędnicy.

Akcja organizowana jest z okazji Europejskiego Zielonego Tygodnia 2021. Jest to wydarzenie organizowane przez Komisję Europejską i poświęcone w całości kwestiom związanym z ochroną środowiska.

Tegoroczna akcja przebiega pod hasłem „Zero zanieczyszczeń to zdrowsi ludzie i zdrowsza planeta”, a wydarzenia w ramach projektu LIFE IP Małopolska odbywają się pod nazwą „Zero zanieczyszczeń powietrza”.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

wrzesień, 2022

X