PRACA: Pracownik sklepu medycznego i wypożyczalni medycznej

Firma PANACEUM – sklep ortopedyczno-medyczny poszukuje kandydatów na stanowisko

Pracownik sklepu medycznego i wypożyczalni medycznej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • bezpośrednia obsługa klientów indywidualnych
  • obsługa wypożyczalni medycznej
  • profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży sprzętu medycznego
  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • realizowanie celów sprzedażowych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i budowanie relacji z klientem

WYMAGANIA

  • Wykształcenie medyczne z kierunku: fizjoterapia ( z aktualnym nr prawa wykonywania zawodu)/ farmacja /  pielęgniarstwo / ortopedia / biomechanika / rehabilitacja lub kurs towaroznawstwa z zakresu artykułów  medycznych
  • Podstawowa wiedza z zakresu zaopatrzenia medycznego
  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia;
  • Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz umiejętność współpracy w zespole; Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Niezbędne narzędzia do realizacji prowadzonych działań;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów mających wpływ na rozwój;
  • Specjalizowane szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne;
  • Współpraca z kreatywnym i doświadczonym zespołem;
  • Umowa o pracę po okresie próbnym.

Jeżeli nie posiadasz doświadczenia nie martw się, zostaniesz przeszkolony!

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb  niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia  2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich  danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Najnowsze

X