V Święto Gminy Bochnia: Łobuzy, Boys i Margaret

-

Znamy gwiazdy tegorocznej edycji Święta Gminy Bochnia. Impreza odbędzie się w dniach 13-14 lipca, podobnie jak w poprzednich latach na terenie klubu sportowego Victoria w Słomce-Gawłowie.

Co prawda organizatorzy, który planują wzmożoną reklamę imprezy, oficjalnie jeszcze nie pochwalili się zestawem zaproszonych artystów, ale ujawnili ją zachęcając firmy cateringowe do składania ofert na obsługę gastronomiczną.

Główną atrakcją w tym roku będą koncerty popularnych i lubianych gwiazd – w sobotę będzie dominować muzyka disco-polo z udziałem zespołów ŁOBUZY („Ona czuje we mnie piniądz”) i BOYS „(„Jesteś szalona”). Natomiast w niedzielę wystąpi MARGARET – znana najlepiej z będącej megahitem ballady „Byle jak”.

Zarówno w sobotę jak i niedzielę muzyczną część zakończy dyskoteka pod chmurką.

Podczas imprezy odbędzie się kolejna edycja emocjonującego Turnieju Sołectw, a także Święto Latawca z bogatą ofertą zabaw i konkursów dla całych rodzin. Dodatkową stałą atrakcją zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych będzie bogata oferta LUNAPARKU.

W porozumieniu z Rejonowym Przedsiębiorstwem Komunikacji na miejsce imprezy kursować będą specjalne autobusy na trasie Bochnia – Słomka – Bochnia.

PODOBNE ARTYKUŁY

R e k l a m a

NAJNOWSZE

3,5 miliona złotych na powiatową inwestycję w Stradomce i Nieszkowicach Małych

W obecności starosty bocheńskiego Adama Korty oraz członka zarządu Rafała Rudki podpisano w Starostwie Powiatowym w Bochni umowę na rozbudowę drogi powiatowej...

Nowy Wiśnicz. Pijany 24-latek za kierownicą. Miał prawie 3 promile

Służbowym samochodem, z kolegami, pojechał na przejażdżkę do sklepu. Na parkingu uderzył w osobowego chevroleta. Dzięki reakcji poszkodowanego i świadków zdarzenia,...

W czwartek w Muzeum spotkanie pt. „Wzdłuż naszych granic”

Muzeum im. prof. Stanisława Fischera w Bochni zaprasza na spotkanie z cyklu „Z Bochni w świat. Ze świata do Bochni”. W czwartek...

Bochnia. Co z drugim etapem łącznika? Poseł zachęca do rozmów

Budowę drogi łączącej autostradowy węzeł "Bochnia" z drogą krajową nr 94 podzielono na dwa etapy. Dla pierwszego właśnie niedawno wyłoniono wykonawcę i...

Bochnia. Ogłoszono przetarg na remont Orlika. Naprawią boisko w tym roku?

Bocheński magistrat ogłosił przetarg na wykonanie remontu boiska sportowego na os. Niepodległości. Czy uda się zrealizować prace jeszcze w tym roku?

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

CO? GDZIE? KIEDY?

listopad, 2019

20lis17:30Wieczór moniuszkowski u Bochniaków

21lis14:30Pochówek szczątków partyzanta "Paska"

21lis17:3019:00Wykład "Wzdłuż naszych granic"

23lisCały dzień24Akcja pomocy "Wszyscy dla Górala"

28lis09:0014:00Sesja Rady Miasta

Więcej wydarzeń
19,903FaniLubię
657ObserwującyObserwuj
449SubskrybującySubskrybuj
X