V Święto Gminy Bochnia: Łobuzy, Boys i Margaret

-

Znamy gwiazdy tegorocznej edycji Święta Gminy Bochnia. Impreza odbędzie się w dniach 13-14 lipca, podobnie jak w poprzednich latach na terenie klubu sportowego Victoria w Słomce-Gawłowie.

Co prawda organizatorzy, który planują wzmożoną reklamę imprezy, oficjalnie jeszcze nie pochwalili się zestawem zaproszonych artystów, ale ujawnili ją zachęcając firmy cateringowe do składania ofert na obsługę gastronomiczną.

Główną atrakcją w tym roku będą koncerty popularnych i lubianych gwiazd – w sobotę będzie dominować muzyka disco-polo z udziałem zespołów ŁOBUZY („Ona czuje we mnie piniądz”) i BOYS „(„Jesteś szalona”). Natomiast w niedzielę wystąpi MARGARET – znana najlepiej z będącej megahitem ballady „Byle jak”.

Zarówno w sobotę jak i niedzielę muzyczną część zakończy dyskoteka pod chmurką.

Podczas imprezy odbędzie się kolejna edycja emocjonującego Turnieju Sołectw, a także Święto Latawca z bogatą ofertą zabaw i konkursów dla całych rodzin. Dodatkową stałą atrakcją zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych będzie bogata oferta LUNAPARKU.

W porozumieniu z Rejonowym Przedsiębiorstwem Komunikacji na miejsce imprezy kursować będą specjalne autobusy na trasie Bochnia – Słomka – Bochnia.

PODOBNE ARTYKUŁY

R e k l a m a

NAJNOWSZE

100-lecie „Społem” PSS w Bochni świętowano w Kopalni – ZDJĘCIA

W miniony piątek 19 lipca w podziemiach bocheńskiej kopalni soli świętowano jubileusz 100-lecia „Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bochni.

Młodzież z Zatoki realizuje projekt „Betonowym szlakiem” – ZDJĘCIA

W sobotę grupa młodzieży realizująca projekt „Betonowym szlakiem” zorganizowała dla swych młodszych kolegów kilkugodzinną zabawę plenerową na terenie świetlicy w Zatoce (gmina...

Pożyczki unijne – 5 rzeczy, które warto wiedzieć

1. Gdzie po pożyczkę unijną? Na początek warto odwiedzić stronę http://pożyczkaunijna.pl i dowiedzieć się,...

Bochnia. Ulewa znów zatopiła archeologiczne zabytki – ZDJĘCIA, WIDEO

Intensywne opady deszczu, które w niedzielę przeszły nad Bochnią, po raz kolejny zalały wykopy archeologiczne prowadzone w centrum miasta. Kompletnie zalana została...

Bochnia. Budowa tężni z lotu ptaka – ZDJĘCIA

Pan Grzegorz Paluchowski, który niedawno podesłał nam zdjęcia rewitalizowanego rynku widzianego z wysokości kilkuset metrów, ponownie postanowił podzielić się z redakcją i...

Ogłoszenia i Artykuły promocyjne

Pożyczki unijne – 5 rzeczy, które warto wiedzieć

1. Gdzie po pożyczkę unijną? Na początek warto odwiedzić stronę http://pożyczkaunijna.pl i dowiedzieć się,...

Radny wojewódzki Stanisław Bukowiec uruchamia dyżury w terenie

W związku z licznymi prośbami mieszkańców i przedstawicieli organizacji społecznych o możliwość spotkania, porozmawiania o różnych sprawach, problemach - radny wojewódzki Stanisław...

CO? GDZIE? KIEDY?

lipiec, 2019

Sprawdź za jakiś czas! 🙂

19,027FaniLubię
612ObserwującyObserwuj
X