R e k l a m a

V Święto Gminy Bochnia: Łobuzy, Boys i Margaret

-

Znamy gwiazdy tegorocznej edycji Święta Gminy Bochnia. Impreza odbędzie się w dniach 13-14 lipca, podobnie jak w poprzednich latach na terenie klubu sportowego Victoria w Słomce-Gawłowie.

Co prawda organizatorzy, który planują wzmożoną reklamę imprezy, oficjalnie jeszcze nie pochwalili się zestawem zaproszonych artystów, ale ujawnili ją zachęcając firmy cateringowe do składania ofert na obsługę gastronomiczną.

Główną atrakcją w tym roku będą koncerty popularnych i lubianych gwiazd – w sobotę będzie dominować muzyka disco-polo z udziałem zespołów ŁOBUZY („Ona czuje we mnie piniądz”) i BOYS „(„Jesteś szalona”). Natomiast w niedzielę wystąpi MARGARET – znana najlepiej z będącej megahitem ballady „Byle jak”.

Zarówno w sobotę jak i niedzielę muzyczną część zakończy dyskoteka pod chmurką.

Podczas imprezy odbędzie się kolejna edycja emocjonującego Turnieju Sołectw, a także Święto Latawca z bogatą ofertą zabaw i konkursów dla całych rodzin. Dodatkową stałą atrakcją zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych będzie bogata oferta LUNAPARKU.

W porozumieniu z Rejonowym Przedsiębiorstwem Komunikacji na miejsce imprezy kursować będą specjalne autobusy na trasie Bochnia – Słomka – Bochnia.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc