Bochnia. Dziś ostatni dzień zgłoszeń na Zlot Pojazdów Zabytkowych

-

Dziś ostatni dzień zgłoszeń do samochodowej nostalgii czyli I Powiatowego Zlotu Pojazdów Zabytkowych, który zawita w drugą niedzielę września na Bocheńszczyznę.

Starosta Bocheński Adam Korta wspólnie z bocheńskimi miłośnikami starych samochodów zapraszają 12 września 2021 r. na pokaz zabytkowych samochodów. Pojazdy będzie można obejrzeć w Parku Rodzinnym Uzbornia w Bochni, na parkingu przy Zamku Kmitów i Lubomirskich w Wiśniczu, centrum Lipnicy Murowanej i Żegociny.

– Zgłoszenia na zlot, docierają do nas z całej Polski, bardzo dużo zgłoszeń to przede wszystkim region Małopolski. Dla wszystkich z pewnością będzie to wyjątkowe wydarzenie, nie tylko dla pasjonatów, dla których tak popularne w ostatnim czasie stały się zloty starych pojazdów, ale także dla tych, którzy pojawią się na zlocie i będą mogli posłuchać ciekawych historii jak również usiąść w takim pojeździe – informuje bocheńskie starostwo.

Zgłoszenie należy przesłać na adres [email protected] podając rodzaj i markę pojazdu oraz rok produkcji.  Na zgłoszenia czekamy do 31. sierpnia 2021 r.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na FB

Zlot pojazdów zabytkowych będzie jednym z wydarzeń towarzyszących Weekendowi z Zabytkami Powiatu Bocheńskiego.

Partnerem wydarzenia jest Miasto Bochnia, Miasto i Gmina Nowy Wiśnicz, Gmina Lipnica Murowana oraz Gmina Żegocina.

Patronat nad wydarzeniem objęli – bochnianin.pl, bochniazbliska.pl, Informator Brzeski, Koncertowy Tarnów i okolice.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

październik, 2021

X