馃敻 PRACA w firmie PULSAR: Monter / Monterka podzespo艂贸w eletronicznych

Firma PULSAR Sp.j. wiod膮cy w Europie producent urz膮dze艅 i akcesori贸w do system贸w alarmowych, kontroli dost臋pu oraz telewizji przemys艂owej, w zwi膮zku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydat贸w na stanowisko:

MONTER / MONTERKA PODZESPO艁脫W ELEKTRONICZNYCH

Miejsce pracy: 艁apczyca k. Bochni (woj. Ma艂opolskie) przy A4

G艂贸wne zadania:

  • Monta偶 podzespo艂贸w elektronicznych i elektrycznych

Wymagania:

  • Wykszta艂cenie min. zawodowe
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pakiet szkole艅
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaanga偶owania
  • Pakiety medyczne
  • Prac臋 w dynamicznie rozwijaj膮cej si臋 firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prac臋 w zgranym i do艣wiadczonym zespole

Adres strony internetowej www.pulsar.pl

Zainteresowanych prosimy o przesy艂anie CV na poni偶szy adres: [email protected]

Do swojego CV wpisz zgod臋 na przetwarzanie danych osobowych wed艂ug poni偶szego wzoru:

Na podstawie przepisu art. 6 ust 1 lit. a og贸lnego rozporz膮dzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez PULSAR K.BOGUSZ sp贸艂ka jawna. Jednocze艣nie wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV na potrzeby przysz艂ych proces贸w rekrutacyjnych organizowanych przez PULSAR K.BOGUSZ sp贸艂ka jawna, jednak nie d艂u偶ej ni偶 rok. O艣wiadczam tak偶e, i偶 zosta艂em
poinformowany o mo偶liwo艣ci cofni臋cia zgody w ka偶dym czasie oraz potwierdzam, i偶 zapozna艂em / zapozna艂am si臋 z klauzul膮 informacyjn膮.

Najnowsze

X